2733
2739
عنوان

کمک میکنین بهم خانوما ر.ل

142 بازدید | 13 پست

من جدیدا اعتماد بنفس خیلی پایینی پیدا کردم و مجازی با یکی اوکی شدم ی ماهه و خوب طرف میخواد از شهرشون بیاد منو ببینه من تاحالا با پسری بیرون نرفتم اولین بارمع حس بد دارم نمیدونم واقعا چیکار کنم میگم اگه بگه نه چی نمیدونم واقعا ی جوریم میشه راهنمایی کنید مرسی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خطرناکه بدون اطلاع به خانواده با یه پسر غریبه بری بیرون

گفتم این ماه نمیشع گف ماه بعد بعد نمیدونم بگم تا کی نمیرم باهاش حس خیلی بدیم دارم که بخوام برم برا اولین بار

2738
از نزدیک نه ولی تو عکس دیدع نمیدونم اعتماد بنفسم امده پایین حس میکنم یه چی میشه

اگه عکست شبیه خودته پس اوکیه

عرق نعنا از خانواده همون عرق هاست ولی اونا رفتن پی رفیق بازی این نشست پای درس و مشقش متخصص معده شده 🙂😁 من برعکس بقیه وقتی لایک میکنی کیف میکنم )))))))
چه بهونه بیارم

نگاه کن ما تو شهرمون یه دختره با دوستپسرش رفته بود بیرون ،،،،یه جریانایی شده بود دختره کشته شده بود ،. لازم نیست بهانه بیاری از جونت که مهم تر نیست ،اون دلبرایی که پشت فضای مجازین معلوم نیس که گروه قاچاق ادم کجان ،همشون نه ولی احتمال داره

تا آخر عمر تو یادمونی دختر!💜مریم میرزاخانی💜
نگاه کن ما تو شهرمون یه دختره با دوستپسرش رفته بود بیرون ،،،،یه جریانایی شده بود دختره کشته شده بود ...

من ادرسشونم میدونم یعنی نزدیک خونه فامیلمون محل کارشم میدونم چون شهرشون زیاد میرم و میام از این نظر بعد مگه با دوستتم میخوای بیا ی کافه ک خودت میگی ولی من حس خوبی ندارم چون نرفتم تا حالا میترسم و واقعا ی جوریمم بعد دوسشم دارم نمیدونم دگ چیکار کنم گیج شدم

خودم شبیه ولی نمیدونم استرس دارن

پس اوکیه همچی خوب پیش میره

عرق نعنا از خانواده همون عرق هاست ولی اونا رفتن پی رفیق بازی این نشست پای درس و مشقش متخصص معده شده 🙂😁 من برعکس بقیه وقتی لایک میکنی کیف میکنم )))))))