2733
2734
عنوان

لطفا جواب بدید 🙏🙂

51 بازدید | 7 پست

پارچه تحویل خیاط دادم و ایشون گفتن که ۲ ماه دیگه لباسم اماده میشه، حالا بیشتر از ۴ ماه شده و از جای قبلیشون جابجا شدن، دو بار رفتم یه بارش گفتن چون جابجا شدیم مقداری از وسایل و پارچه ها رو بردیم خونه، دو روز دیگه زنگ میزنیم بیا ببر، زنگ نزدن، باز رفتم گفتن لباستون تقریبا اماده است ولی هنوز خونه شاگردمه و ایشون الان مسافرت هستن اومدن تماس میگیریم، از اون وقت هم یه هفته شده. بنظرتون این بار رفتم چی بگم؟ یه حرف قاطع میخوام 🙂🙏

(الان خود پارچه خیلی مهم نیست ولی من هم بیعانه داده بودم، هم بیشتر از بدقولی شون عصبی ام)

اگه طرف رو می شناسید و واقعا دلایل قانع کننده داره اشکال نداره به هرحال شاید مشکلاتی داشته که خلف وعده کرده ولی اگه بی دلیل اینکار رو کرده خوب باعث تاسفه چون بدقولی مخصوصا تو کار خیاطی خیلی بده نمیشه دیگه بهش اعتماد کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه بیعانه زیاد نبود.  خب میگه خونه شاگردمه 😐

خوب پس از بیعانه بگذر . بگو ادرس خونه شاگردتو بده برم پارچه مو پس بگیرم . اگر نداد تهدیدش کن که شکایت میکنی کلا سفت و سخت برخورد کن باهاش کوتاه نیا

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
نمی شناسم، اولین بار بود میرفتم

بگو شما گفتید دوماهه الان شده چهارماه هنوزم خبری نیست وهر وقت یه وعده ی دیگه میدی همون کار نیمه تموم را پس بده وگرنه ازتون شکایت میکنم کلا محکم و قاطع حرف بزن 

2738