2733
2734
عنوان

لباسی که خیاط برام دوخته چجوریه؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 66 پست
لینکشو بزار ببینیم

بلد نیستم

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ندارم لینک اگه داری بفرست تا بزارم🥲

تو نت سرچ کن آپلود عکس میاد

شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم.از وقتی که منو دادن به شوهرم همش میگه ندارم.بچه‌هام دارن با حسرت چیزای ساده بزرگ میشن.همه پس اندازمو گذاشتم رو یه حرفه و آموزش میبینم.دعا کنین برام تو کارم موفق بشم و به درامد خوبی برسم🙏
ندارم لینک اگه داری بفرست تا بزارم🥲

Upload.ir

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2731

من هنوزم متوجه نشدم فاق دامن دقیقا کجای دامن میشه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2740
 مگه دامن فاق داره

نه والا 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
مگه دامن فاق داره؟؟

فاق نداره 

اون پیله است 

دامن پیله

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤

اسی خوب ندوخته پیله ها کنارهم چفت نیست پایین دامن صاف نیست

https://s8.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۳۰۵۳۰-۱۱۳۴۳۶_gallery_yky2.jpg

چه خوشگله😍

مبارک 

شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم.از وقتی که منو دادن به شوهرم همش میگه ندارم.بچه‌هام دارن با حسرت چیزای ساده بزرگ میشن.همه پس اندازمو گذاشتم رو یه حرفه و آموزش میبینم.دعا کنین برام تو کارم موفق بشم و به درامد خوبی برسم🙏
2706