2752
2734
ابجیم پنج ساله ک یه خاستگار داره میدونیم ابجیم دوسش داره ولی همش رد میداد به علت اختلاف فرهنگ واینکه ما یه خانواده عادی هستیم واونا خیییلییی پولدار اما بااین حال پسره بازم بیخیالش نمیشه ما چطوری بهش بفهمونیم دلیل رو؟اخه میگه اختلاف فرهنگو...دلیل نمیشه واینکه چنددرصد شاید قبول کرد ابجیم ایا ازدواج موفقی میشه؟ایا دراطرافیانتون دیدین؟
مردم فقط به یک طریق با شما برخورد میکنند و آن طریقی است که شما اجازه میدهید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وختی پسره تااین حدمیخوادش دیگ دلیلی نداره صرفا بخاطراختلاف فرهنگی ردکنه.من بودم جوابم مثبت بود
اوضاع مملکت جوریه که شب های جمعه اموات برای شادی ما فاتحه میخونن😶😶😶😶
نه خوشبخت نمیشن من خونواده عادی دارم شوهرم اینا بازاری و خیلی ثروتمند خیلی جاها کم میاوردم اون اوایل تنها دلخوشیم بالاتر بودن سطح سواد خونوادمه وگرنه خیلی اذیت میشدم
خدایا دوستت دارم
شما باید ببینید اخلاق خانواده پسر چه جور هست؟ ایا رو این قضیه حساس هستن یا نه اگه اره اونموقع تصمیم درستی گرفته خواهرت خانواده همسر منم از لحاظ مالی بالاتر از ما هستن ولی انقدر با محبت و با فرهنگن که اصلا مشکلی به وجود نیومده تا الان
نکه ندیده باشیم ولی اینجوریشو ندیده بودیم خخخخ نمیدونم والا بیچاره ابجیم معلومه دویش داره پسر خوبیه خانوادش راضین
مردم فقط به یک طریق با شما برخورد میکنند و آن طریقی است که شما اجازه میدهید