2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

ببخشید تاثیری از این دستگاه دیدید یا نه ؟من می خوام بخرم مینی هایفو ولی کسایی که کلینیک هایفو رفته بودن می گفتن بعد. مدتی باعث میشه پوست شل و افتاده بشه می خواستم ببینم مینیش هم اونجوره یا نه

ببخشید تاثیری از این دستگاه دیدید یا نه ؟من می خوام بخرم مینی هایفو ولی کسایی که کلینیک هایفو رفته ب ...

مثل بوتاکس اگر درمان پیگیری نکنید و به موقع تمدید نکنید پوست به حالت قبلش برمیگرده اما بدتر نمیشه به این شایعات بی اساس گوش نکنید. فقط به افراد غیرمتخصص که این روزها برای خودشون دکان باز کردن و بدون سواد کافی پا توی کفش پزشک ها می کنند اعتماد نکنید و درمان های زیبایی رو حتما پیش یک پزشک خوب انجام بدین(شاید اصلا هایفو برای شما گزینه مناسبی نباشه) یا اگر از دستگاه های پرتابل استفاده می کنید اول خوب مطالعه کنید و روش استفاده اش یادبگیرید و صبور باشید و استمرار داشته باشید تا نتیجه بگیرید. من مدتهاست از دستگاه پرتابلش استفاده می کنم و راضیم 

سلام عزیزم من هایفو انجام دادم پیش خانم دکتر عباسی بدون جراحی خیلی راضی بودم شمارشو میزارم برات خواستی باهاش تماس بگیر کارش عالیه باهاش مشاوره کن ۰۹۱۷۵۱۳۳۳۸۶