2752
2734
عنوان

خانواده همسر

248 بازدید | 29 پست

سلام 

مادرشوهرم رفته مسافرت ، همسرش و پسرش خونه هستن 

ما خونمون نزديكه بهم يعني تو يه ساختمونيم 

، من نوزاد ٢ ماهه دارم 

نيازه كه براي اينا كه خونه هستن غذا درست كنم ببرم 

دخترم از ٦ صبحه بيداره 

روي هم رفته شايد ٣ ساعت خوابيده باشم 

واسه خودم ناهار دارم 

شما اگه همچين شرايطي داشتين چيكار ميكردين

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه چی سر هم کن اگه یک روزه

اگه نه خودتو بزن به مریضی بزار برن خودشون بخرن یا بپزن

چشمام خیلی وقتی گریه نمی کنند ،شاید خودشون هم می دونند بار دیگه بخوان زاری کنند بجا اشک ازشون خون میچکه.نظر مخالف ریپلای نکنه با تشکر
2731

والا خواهرشوهر من رفت مسافرت بچه ها و شوهرش سپرد دست داداشش..آشغال عوضی رفتنی میگفت داداش واسشون غذا درست کن خوبه داداشش سرکار بود من بدبخت واسشون میپختم و میشستم..عنتر عوضی یه تشکرم نکرد

راستش چی بگم گلم ببری یه چیزی براشون بهتره 

یکی دوبار 

بعد شاید خودشون بگن غذا از بیرون گرفتیم یا درست کردیم 

بزار شب درست کن یه چیزی 

بگو ظهر خواب بودم 

شبا یه چیزی ببر براشون یه چیز ساده کوکو ای چیزی

بنظرم بپز براشون 

ثواب داره 

برای شام هم نیمخواد زحمت بیفتی 

سوپ جو بپز که راحت باشه. شیر خودتم زیاد می‌کنه 

🇵🇸🇮🇷🖤 دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                                                                                    آیت الله حائری شیرازی:«اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»                                   به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                                    
2706