2733
2734

ازمایش دادم تستسرونم بالاس 

چن ساله جوش میزنم و ریزش مو دارم هی هر درمانی رو امتخان کردم الان اگه مشکل هورمونام اوکی شه جوشامم اوکی میشه؟

♥️♥️ 

به این موضوع دقت کن که طبیعت بدنت چجوری هست؟

مثلا اگر مادرزادی تستسترون بالایی داشتی، حالا با داروها مدتی کنترل میشه اما باز برمیگردی به طبیعت بدن خودت، منم سالها دکتر رفتم تا به این نتیجه رسیدم، اما اگر بنا به دلایلی جدیدا تستسترون بدنت بالا رفته با دارو کاملا درمان میشه

بله مادر من همیشه قسمت چونه اش چند تار ریش داره که با لیرز دارن کم میشن

میتوان با پنجه های خشک ...                                             پرده را یک سو کشید و دید ...                                              در میان کوچه باران تندی می بارد ...  کودکی با بادبادکی رنگی .‌. ایستاده زیر یک طاقی ...  گاری فرسوده ای میدان خالی را ....       با شتابی پرهیاهو ترک میگوید....                                   آری... میتوان بر جای ماند                                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله عزیزم درمان داره ولی باید بعد چند ماه باز چک بشه که بالا نرفته باشه تنبلی تخدان داری  یا فق ...

یه متخصص زنان خوب  برو بگو واست سونوگرافی بنویسه من خودم از همون اول پریودهام نامنظم بود جوش هم داشتم از بلوغ تا همین الان که دارم هر دکتری میرفتم همش میگفتن اختلال هورمونیه تا اینکه یه دکتر گفت تنبلی تخمدان داری

خدایا شکرت بخاطر تو دلیم😍😍👶 مواظبش باش
به این موضوع دقت کن که طبیعت بدنت چجوری هست؟ مثلا اگر مادرزادی تستسترون بالایی داشتی، حالا با داروه ...

نمیدونم اخه 

من تازه متوجه شدم بالاس 

از کجا بفهمم مادرزادی بوده یا نه

♥️♥️ 
یه متخصص زنان خوب  برو بگو واست سونوگرافی بنویسه من خودم از همون اول پریودهام نامنظم بود جوش هم ...

سونو ندادم 

سونو ام باید بدم 

بعد خوب بشن هورمونا جوشا خوب میشن؟

♥️♥️ 
2740
سونو ندادم  سونو ام باید بدم  بعد خوب بشن هورمونا جوشا خوب میشن؟

به نظرم بدی بهتره باز با دکترت صحبت کن ببین اون چی میگه.... جوشا هم اره خوب میشه 

خدایا شکرت بخاطر تو دلیم😍😍👶 مواظبش باش