2737
2734

بخدا دیوانه شدممممم

خیلی تاپیک خیانت میبینم. منم شکاک شدم. خیلیییی...

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
و منی که اصلا برام مهم نیست حرفاشون من خیلیا رو اصلا باور نمی کنم

خوشبحالت

خییلی خوبه اینجوری

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

من تصمیم گرفتم هیچوقت ازدواج نکنم ، حداقل با ایرانیش 

arty_82                                                                               برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کنید نه به نبض او !                                                                    بی اهمیت به همه شک داشته باش👀               مثلا اون بالایی حواست نی !🪐✨ 
2740

من یه مدت اینجور شدم

داشتم گند میزدم به زندگیم

جمعش کردم

بیشتر تاپیکای این مدلیه فقط واسه جلب توجه!

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞
من تصمیم گرفتم هیچوقت ازدواج نکنم ، حداقل با ایرانیش 

بخدا بهترررین تصمیمو گرفتی