2752
2734
عنوان

یا حسین بچه ۲ساله سوخت 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1164 بازدید | 59 پست

یا خدا😔😔

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭

عزیزم نزن این تاپیکا رو چه فایده داره ادم ننمیتونه جلو کنجکاویشو بگیره میاد تو ناراحت میشه خیلیام ممکنخ بچه کوچیک داشته باشن تو هم که نیان با دیدن عنوان اذیت بشن

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

هنوز سر اونک عروسشون تو حمام اتیش گرفت و بردارش ساعت یازده شب میرسید ناراحتم

بزرگوار خواهش میکنم لایک نکن. لطفا وقتی به کسی  تو نی نی سایت راهکار میدید برای زندگیش، حواستون ، ب کلمه کلمه جمله هاتون باشه چون توشه میشه برای اخرتتون. زبان ۵ سانت گوشته ولی هفتاد گناه رو یک تنه  میتونه انجام بده پس حواستون ب زبونتون باشه
می‌دونم خیلی بی رحمم ولی کاش مادر رو درنمیووردن.  ریپ نزنید حوصله ندارم .

منم میخواستم همینو بگم سخته داغ بچه ببینی و خودت زنده بمونی

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون

کاش تاپیک نمیزدی حالم بد شد 😢

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
کاش اون مادرم در نمیاوردن اون دیگه نمیتونه زندگی کنه

😔😔💔💔

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
حالا چرا به ما میگی ناراحتمون میکنی؟

دقیقا 

فاز اینایی که میان این تاپیک هارو میزنن درک نمیکنم 

اکثر شون هم دروغن ماشاالله 

دنبال توجهن فقط 

این وسط حال خیلی ها گرفته میشه 

الان ی عده روشن فکر می‌خوان بیان بگن نیا تو اینجور تاپیک ها 

•[ محکوم به خوشبختی ]•
هنوز سر اونک عروسشون تو حمام اتیش گرفت و بردارش ساعت یازده شب میرسید ناراحتم

تو حموم چرا آتیش گرفت بقیه کجا بودن

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند