2733
2734
عنوان

۱۳کیلو لاغری در ۴۶ روز!😍

7684 بازدید | 183 پست

با معجزه ی کتوژنیک❤❤

@aziiikn    

@ترنم6868    

@hamraz_jooni    

سلام خانوما منو ببخشید واقعا هفته ی شلوغی داشتم نمیدونم از امروز که شنبه بود شروع کردید یا نه😜 ان شالله که دیر نشده باشه

اومدم ریز به ریز توضیح بدم

هرپستی که در مورد کتوست بالای پستش شماره میگذارم به ترتیب توضیح میدم

دنبال کنید

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

@آشو59

@دخترتنهادلشکسته

شمادونفر رو هم تو یه تاپیک دیگه دیدم اسکرین گرفتم اینجا صداتون کنم شاید به دردتون بخوره

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
خیلی گرسنگی داره عزیزم؟؟؟؟ سردی گرمی خوردن چقدر تاثیر داره؟؟؟؟؟

خوبیش اینه که گرسنگی اصلا نداره

خیلی گرسنگی داره عزیزم؟؟؟؟ سردی گرمی خوردن چقدر تاثیر داره؟؟؟؟؟

رژیمش رژیم گرمیه 

2740

۱

اول از همه این رژیم یه روح خسته، یه  جسمه پژمرده و خسته از چاقی میخواد! فگر نکن اگه فقط ۳ یا ۴ کیلو اضافی داری اراده ی گرفتن این رژیمم پیدا می کنی!

هروقت کارد به استخونت رسید و دیدی هرراهی امتحان کردی به هیچ جا نرسیدی هی کالری شماری کردی هی با کف دستت اندازه گرفتی   گرسنگی کشیدی باشگاه رفتی،

ولی باز همون که همونه! اینجا شاید اراده ی گرفتن این رژیم رو پیدا کنی!!

۲

دومین مرحله باید ببینی رابطه ت با انواع چربی چطوره؟؟ چقدر میتونی غذاهای چرررررب بخوری؟

این رژیم برپایه ی چربیه! یعنی حتی بیشتر از پروتئین باید چربی بخوری....غذاهات باید غرق در کره یا روغن حیوانی باشه!

اگه تونستی رابطه ت رو اوکی کنی پس این مرحله هم رد کردی!

من باید ۲۰ کیلو کم کنم احساس سنگینی و خفگی دارم کمر درد پا درد گرفتم  

عزیزم خواهرم ۳۰ کیلو باهاش کم کرد

بعد اونم حتی راضی نشد ولش کنه دوست داشت لایف استایلش بشه

2706