2737
2739

میخوام امتحان پایانترمشو بنا به دلایلی شرکت نکنم 

چه اتفاقی میفته اگ حالا یه صفر باشه این وسط؟

چه کنم چرخ فلک کرده مرا از تو جدا من چه جورابی بپوشم که دهد بوی تورا

هیچی ترم بعد برمیداری

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه دانشگاهی هستی؟ 

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
خب حذفش کن  میرینه ت معدلت  اگه دفعات بعدی تکرار شده مشروط میشی

نتوسنتم حذفش کنم تایم حذف تموم شد 

هیچ کس باهام راه نمیاد دیگ 

مگه اینکه بتونم حذف پزشکی کنم ک اونم دکتر آشنا مدارم بدبختی

2738
دانشکاهم دولتی 

دانشگاه دولتی صفر رد میکنن نمرت هم تو کارنامه میره با معدل جمع میشه میاره پایین

حذف هم که میگی دیگه الان نمیشه

امتحان بدی بهتره حداقل 6 بگیری بهتره تا صفر

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
دانشگاه دولتی صفر رد میکنن نمرت هم تو کارنامه میره با معدل جمع میشه میاره پایین حذف هم که میگی دیگه ...

فک کنم استاده دیگ قبول نکنه ک برم سر جلسه