2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی ب پیشرفت بیماری داره

از آشناها هست آقاهه مسنه چندساله داره بیماری رو اوکیه

یه خانم جوون دیگه بود که دوتا بچه کوچیک داشت فوت شد

تاریخ۱۴۰۲/۲/۳بیبی چکم مثبت شد😍خدایا شکرت میکنم،فندق جانم بسلامت بیا بقل منو بابایی ما منتظرتیم عشق مادر😇😘😘۱۴۰۲/۲/۲۱ساعت۱۷:۳۰دکتر سونو گفت قلب کوچولوت تشکیل شده😍❤️آخ که بگردم دورت مادرجانم،خیلی استرس کشیدم..لطفا قوی بمون و۷ماه دیگه بسلامت بیا بقل مامانی💋🤲عشق مامان تو خیلی قوی هستی بخاطر خطای پزشکا و دادن قرص آسپرین خونریزی کردم اما تو سالم موندی تو اون هیاهوها🤩تو قهرمانی برای من،پس همینجوری سالم بمون و بیا و مارو خوشحال کن❤️مامان خیلی داره سختی میکشه ها.....قلب مامان سونو و ازمایش انتی هم همه چیش اوکی بود خداروشکر ❤️چرا بار اول تنبلی کردی تکون نمی‌خوردی اخه🫠🤣قربونت برم پسر نازم بی صبرانه منتظرم بیای بغلم و اون دستای کوچولوتو بگیرم و دنیا رو به پات بریزم نور زندگی من🧿🫀💋تاریخ۱۴۰۲/۵/۱۵سونو انومالی هم همه چیزت خوب بود قلب مادر،از خدا ممنونم که مراقبمونه پسرم تو قهرمان منی💙🧿🫂علیسان قشنگم ساعت ۲۱:۳۰روز ۷ آذر ۱۴۰۲به دنیا اومد👩‍👦🧸🧿
2731

نه بابا چرا کشنده

مادام العمرِ ولی اصلا ترسناک نیست 

باید باهاش کنار اومد

آبجی منم داره و مثل آدمای عادی خداروشکر زندگیشو میکنه 

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم..برای شادی روح باباجونم صلوات میفرستین؟
2740
میشه درمورد بیماری وعلایمی ک داره توضیه بدین منم برای یکی شنیدم

میگن از کمبود ویتامین 

گویا اوایل گزگزکف پا دارن و بعد بی حسی دست و پا

میدونید تو هرکی یجوری خودشو نشون میده دیگه

باید دکترمناسبشو پیدا کرد

فکرکنم کورتون تزریق میکنن مریضا

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم..برای شادی روح باباجونم صلوات میفرستین؟
2706