2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

ی نفر واسش تاپیک زده اونجا دارن حرف میزنن

دوستان خواهش میکنم واسه حل مشکلم دعاکنید که زودتر حل بشه و آبروم حفظ بشه دعاکنید شر اون مزاحم اززندگیم کم بشه و به سزای کارش برسه و آرامش بزندگیم برگرده و کسی از مشکلم خبردارنشه .دعاکنید دشمن شادنشم 😔

جریان گربه ملوس چیه؟زندگی خودشو مینویسه یا داستان میگه؟من پاپیکاشو نخوندم

خدای مهربونم خودت کمک کن هر چه زودتر ویزای بابام بیاد،خداجونم آرامش و محبت رو به زندگی خواهرم برگردون،خدای مهربونم کمک کن من یه پراید بخرم،خدای خوبم خودت کمک کن  من معلم بشم،ممنون میشم برا امضام یه صلوات بفرستی مهربونم❤️❤️
فکر کنم فقط منم که این تاپیکو نخوندم

عه اومدم دقیقا همین جمله رو تایپ کنم😂منم اصلا نخوندمش. بااونکه توپربازدید بود اما حتی یه بارم کنجکاو نشدم که بازش کنم ببینم موضوعش چیه😁

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.
عه اومدم دقیقا همین جمله رو تایپ کنم😂منم اصلا نخوندمش. بااونکه توپربازدید بود اما حتی یه بارم کنجکا ...

منم همینطور‌😂🤝🏽

چنگیزجوجوام😐🌊           کسی که این امضا رو داری میخونی                        چقد قشنگی شما.. بگو ماشالله🤌🏼   
2706