2733
2739

چیکار کردین خانوماااا تو اون حال؟ 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زودتر برو بیمارستان

نه مال من پاره نشده. ۳ روز مونده تا زایمانم. همه اش تو فکرم همینه

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
سی ونه هفته  ترکید  زنگ زدم دکترم اطلاع دادم  یه دوش سر پایی گرفتم  حاضر شدم ...

درد داشتین؟

2740
رفتم بیمارستان

طبیعی بودی یا سزارینی؟

35هفته پاره شد رفتم بیمارستان و سزارین شدم و الانم در تلاشم بخوابونمش😁

خدا حفظش کنه 😍

یهویی پاره شد؟ کار سنگین نکردی؟

برای من هر دو شکم کیسه اب پاره شد به اندازه یه لیوان پر 

ببخشید امیدوارم بی ادبی نباشه🙏🙏🙏سز شدم 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

مال منم همینطور شد. بهمون گفته بودن اگه اینجور شد عجله نکنید. دوش بگیرید و بیاید بیمارستان. اگر هم ترافیک موندید اشکالی نداره.

من ۶ صبح کیسه آبم پاره شد، روی صندلی نماز خوندم (اصلا نمیدونستم باید بخونم یا نه، هنوزم نمی‌دونم)، حموم رفتم و رفتیم بیمارستان. ۳.۵ بعد از ظهر زایمان کردم.