2733
2734

خانومای عزیز ،میشه یه مرکز ناباروری خوب معرفی کنید

میخوام برا تعیین جنسیت ،آی یو آی کنم

ممنون میشم

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
یعنی واقعا کسی نیس

آرمانجون سلام خوبی خانم منو یادتون هست تایپک لوبیا بودم

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آرمانجون سلام خوبی خانم منو یادتون هست تایپک لوبیا بودم

سلام ،عزیز دلم اره یادمه

خوبی،چه خبر؟

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2731

سلام چه خبر گلم خوبی ..

چیکار کردی بارداریو چیشد عزیزم

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
سلام چه خبر گلم خوبی .. چیکار کردی بارداریو چیشد عزیزم

سلام گلم.

خبری نیس.

دنبال یه مرکز آیوآی میگردم ،تصمیم دارم برم آیوآی انجام بدم.

یه مرکز ناباروری پیدا کردم ،باید قبل از اینکه برم اونجا،یه سری سونو و ازمایش ببرم که فعلا هم پریودام بهم ریخته ،هم باید شیردهیمو قطع کنم بعد اقدام کنم

سلام گلم. خبری نیس. دنبال یه مرکز آیوآی میگردم ،تصمیم دارم برم آیوآی انجام بدم. یه مرکز ناباروری ...

سلام خوبی عزیزم،انگارمیخوای بسلامتی برا پسر اقدام کنی،ان شااالله ک موفق بشی و همونی که میخوای بشه

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
سلام گلم. خبری نیس. دنبال یه مرکز آیوآی میگردم ،تصمیم دارم برم آیوآی انجام بدم. یه مرکز ناباروری ...

گلم برو پیش دکتر پاکروش در تهران عالی هست اما کنی بد اخلاق که شما به اون توجه نکن ...فقط ازعلمش استفاده  کن ...خیلی کارش درسته و خساس به همه چی

2740
سلام خوبی عزیزم،انگارمیخوای بسلامتی برا پسر اقدام کنی،ان شااالله ک موفق بشی و همونی که میخوای بشه

سلام عزیزم اره دوس دارم ایندفعه با یه روش دیگه برم جلو

ممنون از دعای قشنگت

فعلا که همه چیم بهم ریخته ،باید بدنم اوکی شه و یه جا مطمعن پیدا کنم

سلام عزیزم اره دوس دارم ایندفعه با یه روش دیگه برم جلو ممنون از دعای قشنگت فعلا که همه چیم بهم ریخ ...

اره این دفعه حساب شده عمل کن 

دخترت دیگه شیر نمیخوره؟

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
اره این دفعه حساب شده عمل کن  دخترت دیگه شیر نمیخوره؟

چرا گلم فعلا دارم شیرش میدم

باید اول از شبر بگیرمش بعد

سلام عزیزم اگه میخای مراکز قم بری به نظرمiuiنکن چون یه خانمی بود تو همون قم بچه دومش رو iuiتعیین جنسیت کرده بود پسر بشه دختر شد،تو مرکز جهاد ناباروری قم

یه دفعه تو همون جهاد قم ivfکن که استرسم نکشی و صددرصده هزینه‌شم کمه چون نیمه دولتیه پارسال که من میرفتم ۳۰تومن میشد

خدایا مراقب بچه‌ها و عزیزام باش،مرسی🤲🏻🤍💛❤💚🧡💙💜🤎
سلام عزیزم اگه میخای مراکز قم بری به نظرمiuiنکن چون یه خانمی بود تو همون قم بچه دومش رو iuiتعیین جنس ...

ممنونم گلم

شما برا ای وی اف میرفتید؟

اره عزیزمivfتعیین جنسیت که فهمیدم ذخیره‌م پایینه و به درد ivfنمیخوره

عزیزززم 

انشالا که خدا خواسته یه صحیح و سالمشو خدا بهت ببخشه

2706