2737
2734
عنوان

راهنمايي در خصوص كابينت

64 بازدید | 10 پست

سلام دوستان

من ميخام كابينت هام رو عوض كنم. كدوم جنس كابينت خوبه؟ من سبك نيوكلاسيك دوست دارم كه با وكيوم يا رنگ پلي اورتان كار مي كنن. اگه مدرن هم بخام با هايگلس كار ميكنن. مزايا و معايب هر كدوم رو بهم ميگين؟ 

كيفيت و راحتي تميز كردن كدوم يكي بهتره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخه ميگن ضدخش نيست و ممكنه روش خش بيفته. شما خودتون هايگلس دارين؟ كدوم جنس هايگلس بهتره؟

من دارم. براق و عالی مونده، با به دستمال نمدار سریع پاک میشه. خط و خشم نداره، ترک بزنید با کیفیته، 

هايگلس يعني لك ميفته؟ جنس مات ضدلك نداره؟ وكيوم آخه ميگن باد ميكنه تو حرارت آشپزخونه:(((

اره من هایگلس زدم خیلی پشیمونم همش لک میشه عرروزدستمال دستمه  خلاصه مات هم خوبه ولی هیچوقت های گلاس نزن 

2740

سلام اگه تو یزد هستین کلینیک ساختمانی کارانیک میتونه کمکتون کنه درباره مزایا و معایب جنس های مختلف کابینت هم توضیح داده میتونید ازش استفاده کنید من خودم سفارش کابینت دادم پیششون خیلی خوب بود راهنمایی و مشاوره هاشونم عالیه   https://karaa-nik.ir/