2733
2734

داداشم شفا یافت🥲💚

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانواده معتقدند بچه دار شدن خالم بعد ۱۴سال عموم بعد ۲۰سال و عمه ام بعد ده سال معجزه اس ولی از دید من نه! چون زمانی به آرزوشون رسیدن که دیگه اون همه هم برای داشتنش ذوق نداشتن و الانم توان لذت بردن از بچه رو ندارن همه سن ها بالا کم حوصله , گرونی و... خودشونم میگن معجزه نبوده. معجزه باید زمانی که اتفاق میوفته حالت رو دگرگون کنه نه اینکه زمانی باشه که دیگه برات خوشحالی به همراه نداشته باشه

نه اینجور وقتا منظور ایتها که اتفاقی که خیلی بعید بوده پیش بیاد

میشه همونی ک من گفتم اگ از نظرریاصیات واحتمالات نتونیم توجیح کنیم ..میشه معجزه ک نداریم همچبن چیزی

فازدپ ولی پررو..کاربرقدیمی ام😑
2738
میشه همونی ک من گفتم اگ از نظرریاصیات واحتمالات نتونیم توجیح کنیم ..میشه معجزه ک نداریم همچبن چیزی

تمام پدیده های جهان رو از نظر علمی میشه اثبات کرد 

ولی زمانی از نظر ما معجزه رخ میده که ما هنوز علم کافی نسبت به اون موضوع رو نداریم.

نه نمیشه 

بارها و بارها شاهد بودین کسانی که دکتر بهشون گفته بدون ای وی اف باردار نمیشی ک باردار شدن این میشه معجزه

دوستی دارم که به خاطر بچه دار نشدن شوهر اولش ازش جدا شده بود دوباره ازدواج کرده بود و درهرحال دکتر بهش گفته بود بچه دار نمیشی ولی الان بارداره 

این یه نمونه خیلی ساده اس

درضمن همه چی به ریاضی ربط نداره علم‌پزشکی  در علم پزشکی معجزه پیش میاد خیلی ام زیاد

همه جهان 

بدون هیچ گونه اغراق به علم ریاضی وابسته است 

هیچ اتفاقی نیست که بیوفته و به ریاضیات بستگی نداشته باشه 

ریاضی مادر علومه 

و تمامممممم پدیده های جهان 

از حیات تا ممات به ریاضی وابسته است و با ریاضی توجیح میشه اما توجیحش کار من و شما و مردم عامی نیست.

همه جهان  بدون هیچ گونه اغراق به علم ریاضی وابسته است  هیچ اتفاقی نیست که بیوفته و به ری ...

من ریاضی خواندم حتی در دانشگاه ولی نه در این حد دیگه نه.....

منظورم از اینکه همه چی رو به ریاضی ربط ندین اینه

در ریاضی همیشه دو دو تا میشه ۴تا ولی در علم پزشکی اینطوری نیست یک شرایط مشابه برای آدمهای متفاوت نتیجه متفاوتی داره

من ریاضی خواندم حتی در دانشگاه ولی نه در این حد دیگه نه..... منظورم از اینکه همه چی رو به ریاضی ربط ...

ریاضی دانشگاه؟

ریاضی دانشگاه برای درک قوانین هستی مثل یه لطیفه میمونه ...

در پزشکی هم دو دوتا همیشه چهارتاست 

هیچ وقت قوائد ریاضی بهم نمیخوره تحت هیچ شرایطی 

گاهی با برخی اتفاق ها(معجزه ها) برخی از نظریه ها نقض میشه 

و باز هم میگم چون ما در اون زمان که معجزه رخ داده علم کافی نداشتیم فکر میکنیم اتفاقی افتاده غیر از قانون طبیعت

که اصلا اینطور نیست 

نظام افرینش بر اساس یک قانون کلی چیده شده 

و این قانون هیچ وقت تغییر نمیکنه 

گاهی راه های رسیدن به این قانون تغییر میکنه که دانش نامحدود انسان توانایی درکشو نداره و فکر میکنه کل نظام هستی بخاطر اون تغییر کرده .

2706