2752
2734

انقدر دوران دوستی و ،.. پول میگرفتم منو اورد تو شرکتش میگه همین حقوق مال خودته فقط برای خودت خرجش کن

دارای یک زندگی عاشقانه.باهمسر، دوست بودم از نوجوونی(از ۱۵سالگی تا۲۰) پس این نوع زندگی را توصیه میکنم.تاپیکام واسه یکی از دوستامه اگه امکانش هست گزارش بزنین پاک بشه خسته شدم از بس توضیح دادم.یه نصیحتی دارم خدمت مادرایی که دختر دارن سعی کنین تو این فضای الوده و مسموم که روابط پر خطر(دوست پسر و اینا مشکلی نداره ولی حالا دیگه نه چند تا دوس پسر و نمیدونم رفیق های پسر مختلف)طوری اموزش بدین که هم خودشون متعهد باشن هم مهمترین ملاکشون برای ایجاد تعهد باشه نه اینکه اون باحاله یا تیپش خوبه.همچنین به تمام کسایی که در روابطشون با پارتنرشون به مشکل خوردن یا سوالی دارن میتونم کمک کنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من خوشم نمیاد پول بگیرم، هرچی بخوام میگم بخره

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

مگه جنگه😂😂آدم باید سعی کنه حسابش با همسرش یکی باشه ک اصن کسی نخواد به کسی پول بده..با هم پولاشون اونجا باشه استفاده کنن دیگه

برای ظهور امام زمانمون (عج) صلوات بفرستید.💜                             کاربر قدیمی☹️🥲

من عقد بودم اولش روم نمیشد بهش بگم پول بده، یجا پول لازم داشتم کارتمم خالی بود باید میرفتم جایی واسه همین نرفتم، بعد که شوهرم پرسید رفتی یا نه گفتم نه، گفت چرا گفتم پول نداشتم اونم ناراحت شد گفت چرا زودتر نگفتی من اصلا حواسم نبود، و اینگونه شد دیگه هر ماه برام پول میزد به حسابم😁

چقدر؟ یا چقدر از حقوقشو؟

تو عقد خب در حدی که فقط بدونه باید خرج ی نفر دیگه هم بده، بیشتر سعی کن تو عقد بهش بگی من مثلا این روسری رو می‌خوام میخری این کارو کن به خرید کردن عادتش بده ولی تو زندگی که رفتین همون اول باهاش شرط کن با توجه به حقوقش خودتون توافق کنین یه مبلغی پول تو جیبی تعیین کنین

چقدر؟ یا چقدر از حقوقشو؟

تو چیکار به حقوقش داری، اون مبلغی که فکر میکنی درحد طرفته رو تعیین کن.

مثلا یه سری مردا سی میلیون در ماه درامد دارن ولی زورشون میاد یه میلیونشو بدن زنشون، یکیم سه میلیون درماه درامد داره دو میلیونشو میده زنش. براساس شخصیت همسرت مبلغ تعیین کن، باید و نباید و فرمول قطعی نداره که مثلا الان بهت بگیم بیست درصد از حقوقش یا درماه این مقدار مبلغ و...

باید خودت ببینی طرف چقدر حاضره بده ( براساس چیزی که خودت ازش شناخت پیدا کردی ) و وضعش چطوریاس و نیاز خودتم درچه حدیه.

مثلا خرجت درماه حداقلش چقدره ( کمترین حالت خرج داشتنت چقدره ) بعد مثلا پیش خودت میگی من ماهی یه تومن خرج دارم، نون و آب خالی هم بخورم ماهی یه تومن میشه، پس هر مبلغی درنظر گرفتم شوهرم بهم بده باید بالای یه تومن باشه ( مثاله ها ) بعد مثلا شوهرت شاید آدمی باشه که حتی همین یه تومنو نده، تو مثلا پونصدشو میدونی که میتونی ازش بگیری، یه موقعیم میبینی شوهرت ادمیه که ده برابرشو میتونه بهت بده، پس ده برابرشو میگیری. نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
من عقد بودم اولش روم نمیشد بهش بگم پول بده، یجا پول لازم داشتم کارتمم خالی بود باید میرفتم جایی واسه ...

آخه برادرم خودش از همون اول که عقد کرد بدون اینکه بگه برای خانومش پول می ریخت بقیه عم باید بدون اشاره خودشون بدن دیگه خانوم ممکنه روش نشه

آخه برادرم خودش از همون اول که عقد کرد بدون اینکه بگه برای خانومش پول می ریخت بقیه عم باید بدون اشار ...

آره باید خودش بریزه ولی اگه میبینی نمی‌ریزه خودت بهش یا مستقیم بگو یا مثل من اینجوری بگو