2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آره شده، علی‌الخصوص سنین پایین که تازه جدا شدم از خانواده و رفتم غربت. به خیلی چیزا وابستست که بخای ...

همش افکار خودکشی دارم میخام خودمو نجات بدم از این حال بد ولی نمیتونم

خب چرا اگه میبینه تمومش نمیکنه؟؟

عزیزم ما حکمت خیلی چیزارو نمیدونیم

ما از دودقیقه بعد خودمون خبر نداریم بعد میشینیم دعا میکنیم فلان چیزو اگه طبق خواسته من باشه من دیگه خوشبخترینم چون خبر نداریم اصرار میکنیم بعد که رسیدیم میبینیم خبری نیست افتادیم تو چاله بعد میگیم چرا نجات پیدا نمیکنیم و و و…

این دنیاام برای آزمایش ما این همه نعمت داریم مه حواسمون بهش نیست و فکر میکنیم وظیفه خدا بوده ما مثلا سلامتیم فقط فقط فکر کن ی انگشت کوچیک نداشته باشی ببین چی میشه ببین چقدر سختتته آیا واقعا شده بشینی خدا رو هرروز از ته دل شاکر باشی بابت خیلی از نعمت ها که داده؟

یا فقط همیشه در حال شکایتیم چرا اینجوذی شد ؟چرا من اینجوری شدم و و و..

2738
عزیزم ما حکمت خیلی چیزارو نمیدونیم ما از دودقیقه بعد خودمون خبر نداریم بعد میشینیم دعا میکنیم فلان ...

شکمِ گرسنه

تنِ خسته

روحِ مریض

رویایِ از دست رفته

آرزوی بر باد رفته

عمرِ بیهوده

نگاهِ پر غم و بغض

بغضِ نشکسته

دیگه حکمت حالیش نیس خانم!!

جسارتا این شعارهای حکمت و تقدیر و کوفت زهرمارایی از این دست رو صرفا برخی سردمدارای مذاهب و سیاستمدارا ساختن برا فرمانبری کامل و بی‌چون و چرای مردم. برا اینک هرگز نتونن از عقل استفاده کنن و پی وجودشون برن.

این تفکراتِ مآبی و عقب‌مونده خیلی وقته تو دنیا جایی نداره!!

بلانسبت شما.

همش افکار خودکشی دارم میخام خودمو نجات بدم از این حال بد ولی نمیتونم

خب خودکشی رو نمیدونم جوابه یا نه و از بین بردن خودتون!!

ولی در همین حد ک گفتین، خب شرایط سختیه و قابل درک.

بنظرم نمیتونین چون امید دارین به آبادی.

بشخصه قلبا همین امید رو منم داشتم ولی خب خیلی زمان برد و خیلی چیزا مث عمرم سر سختی رفت اما کم کم حل شد تا حدودی قابل قبول

شکمِ گرسنه تنِ خسته روحِ مریض رویایِ از دست رفته آرزوی بر باد رفته عمرِ بیهوده نگاهِ پر غم و ب ...

عزیزم مثلا من ی مدل مثال میزنم قصد جسارت به شما ‌‌دوست عزیزمو ندارم ‌‌نمیخوام که شما رو با افکار خودم همسو کنم هر کسی طرز فکری داره و من احترام میزارم به طرز فکر شما و اینکه هر کسی با طرز فکر خودش زندگیو میبینه نمیشه خورده گرفت یا خواست که طرز فکرشو شبیه فکر ما بکنه 

ولی عزیزم شما فکر کن بچتون از شما بخواد بهش اجازه بدید بپر تو طرف ابجوش شما هیچوقت این اجازرو بهش نمیدید گریه کنه جیغ بزنه داد بزن اصرار اصرار شما میگید نه اونوقت آدم بده میشید برای بچتون اون فکر میکنه شما دوسش ندارید براش کم میذارید و و و

دیگه میبینید از پسش بر نمیایید میگی اوکی بپر تو ظرف وقتی پرید خدای نکرده سوخت خدای نکرده سلامتیشو از دست داد اونموقع شاکی چراا مامان من تلاش نمیکنه من خوب بشم چرا همش دارم بد میارم دستمو پامو از دست میدم بی فکری خودشو اصراری خودشو نمیبینه‌ دوباره به شما میچسبه حکایت خیلی از کارای خودم همینه من چون خودم اینجوری شدم رسیدم ولی نظر شما ام محترم و من قصد بی احترامی به نظر شما  و دوست عزیزمو ندارم موفق باشید 

عزیزم مثلا من ی مدل مثال میزنم قصد جسارت به شما ‌‌دوست عزیزمو ندارم ‌‌نمیخوام که شما رو با افکار خود ...

اقا هستم.

و قطعا موافقم تریبون آزاده برا اظهار نظر و خب یه مکالمست و توهینی نکردین و منم چنین قصدی نداشتم و ندارم و صرفا اظهارنظره.

موافقم که اغلب اوقات خطاهامون رو نمیبینم و صرفا دنبال گرفتن عیب از دیگری هستیم.

ولی اینک چ ارتباطی به حکمت داره نمیفهمم.

اغلب ما خودمون درگیریم و چاره میخایم ولی برا کسی دیگه میگیم نه، بساز بسوز و فلان.

البته اینها منظورم این نیست ایشون خدای نکرده خودکشی کنع، کامنتامو نگاه بفرمائین،نظرم چیز دیگست.

فقط درک از حکمت نداشتم.

آرزوی توفیق🙏🌹