2752
2734

سلام وقت همه بخیر

حسابدارا و مدیر مالی های عزیز اگر امکانش هست حقوق و‌جایگاه شغلیتون و سابقه کاریتون رو بگید برای اینکه برای بقیه ایده بشه و بدونن با چند سال سابقه چه سطحی از جایگاه و درآمد رو‌خواهند داشت و درمورد راه های افزایش درآمد در این رشته هم صحبت کنیم.

خود من سابقه کاری :۳سال جایگاه شغلی :سرپرست مالی  

درآمد ماهیانه :۲۰ میلیون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
مشاوره میدم بالای ۷۰ تومن میگیرم

رشتتون چیه

پرسید لیاقت چیست؟  گفتم: همانیست که نداشتی و من شبانه روز به پایت ریختم ،بی معرفت....🥀                              نزدیکم نشو من پر دردم🙃               
منم حسابداری میخونم ترم اولیم ممنون میشم بیشتر درمورد این رشته توضيح بدین کدوم نرم افزارش خوبه برا د ...

نرم افزارهای جامع من اون زمان همکاران سیستم وتدبیرو....هلووشایگان و...واسه مشاغل کوچیک کاربرد داره تویه موسسه حسابداری شده مجانی برو کارآموزی.

فرق داره اگه تو شهر بزرگ مثل تهران باشی خب حقوقت بد نیست و جایگاهت خوب هست ولی اگه توی شهر کوچک هستی که دیگه عالی هست 

من خواهرم ماهی ۹ تومن میگیره ولی خب توی شهر کوچک هستیم و شرکت خصوصی کار میکنه شرکت مزمز

2706