2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چیزی که احتیاج داشتی رو بخر بابام زمینشو فروخت ۲۳۰ ملیون شد من کامپیوتر خریدم یه موبایل نو (البته احتیاج داشتم موبایل قبلیم شکست)تو هم میتونی اینارو بخری چیزایی که خراب شدت و دیگه بهت کارایی نمیدن 

|army|انقدر اذیتم نکنید من کسی رو ندارم هوامو داشته باشه(:!
چیزی که احتیاج داشتی رو بخر بابام زمینشو فروخت ۲۳۰ ملیون شد من کامپیوتر خریدم یه موبایل نو (البته اح ...

بقیه ش هم گذاشتیم بانک

|army|انقدر اذیتم نکنید من کسی رو ندارم هوامو داشته باشه(:!
2740

اگر بتونی با یکی شریکی ملک بخرید

یا حتی سه نفری عالیه

فعلن که ببخشید امریکا یکی بگوزه ملک اینجا سه برابر میشه

مرحله بعدی طلای بدون کارمزده

دوستان خیریه محک در حال خرید دوتا دستگاه خیلی ضروری برای کودکان سرطانی هست لطفن اگر میتونید حتی خیلی کم بهش کمک کنید...تو تاپیک هام هست .https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=11171557&slug=%D9%BE%D9%88%DB%8C%D8%B4-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D9%88-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%BE%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D9%85%D8%AD%DA%A9&postId=293720726من یه مادرم..خیلی وقته دیگه همه تصمیمات و انتخابام تحت تاثیر همین مادر بودنه....پس قضاوتم نکن...نظرات من فقط و فقط مختص شخص اسی هست.پس لطفن تو نظر من دخالت نکنید...🙂🙂🙂 همیشه دختر حرف گوش کن خانواده بودن خوب نیست..همیشه حق با پدرو مادر نیست..زندگی متاهلی یادم داد هر چیزی رو همون دفعه اول باید حل کرد..

میذاشتس زمین باشه حالا چرا بفروشیش، اونم به موقعش گرون میشه

در هر حال نقد نذار چون ارزشش میاد پایین با این تورم

به آرزوهام میرسم، به آدم مورد نظرم میرسم ، بچه دار میشم، همه این روزا میگذره به چشم بر هم زدنی و روزای دلچسبم میاد
بژار بانک سودشو بگیر وسلام

بد ترین کار ممکن 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2706