2733
2734
عنوان

از برآورده شدن آرزوم بگم...

214 بازدید | 17 پست

باب پراکتور میگه خواسته قلبی شما در بهترین زمان ممکن محقق میشه پس از دعا کردن ناامید نشید(من تو کتاب تو ثروتمند زاده شده ای خوندم)

منم تجربه های زیادی راجع به درست بودن این حرف دارم یکیشونو میگم که برام یادآوری بشه که به آرزوهایی که از ته دل میخوایم در بهترین زمان و بهترین شکل ممکن می رسیم ما فقط حواسمون باید به چیزی که میخوایم باشه...

حالا تجربه من: بعد از اینکه درسم تموم شد آزمون استخدامی شرکت کردم خیلی دوست داشتم قبول بشم برا همین یه فکرم دعا کردن بود و یکیشم به شدت درس خوندن ... تا اینکه روز آزمون دیدم سوالا خیلی سختن خیلی خیلی سخت انقدر که سر جلسه گریه م گرفت به خدا شکایت کردم که من اون همه به درگاهت دعا کردم و اونهمه درس خوندم آخرش اینطوری ؟ کمکم نمیکنی؟

آزمون تموم شد ناامید و خسته و ناراحت از دست خدا که چرا دعاهامو نشنیده گرفته اومدم خونه یه ماه بعد نتیجه اومد و قبول نشدم... بعد چندوقت خیلی اتفاقی یه فرصت شغلی عالی بهم پیشنهاد شد و تو مصاحبه ش قبول شدم در حالی که فک میکنم این شغل برای من خیلی بهتر از اون شغلیه که برا رسیدن بهش دعا میکردم

بعد همه این اتفاقا فهمیدم دعای از ته دل مستجابه فقط زمانش برای ما مشخص نیست

حالا اگه شمام تجربه ای از مستجاب شدن دعاهاتون دارین خوشحال میشم به اشتراک بذارید

هر کاری که امروز  انجام میدم برای من فردا یا سرمایه ست یا هزینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

دختر کلاس بازیگری میره 

هر روز هر لحظه  هر ساعت دارم دعا میکنم یه کار با دیالوگ به دخترم پیشنهاد بشه  یه آدم مطرح سینما دخترم رو ببین چون بچم  خیلی داره تلاش میکنه همش خودشو یه بازیگر بزرگ تصور میکنه طوری ک یه وقتا حرفا و رفتار دخترم رو میبینم با بغض از خدا میخوام ک به آرزوش برس 

تورو خدا برای دخترم دعا کنید به هدفش برس 

امیدوارم حاجت و دعای منم به زودی مستجاب شه :(  زندگیت سبز. ایشالا اتفاق های بهتری هم واست بیفت ...

انشاالله دعاهاتون تو بهترین زمان برآورده میشه

دختر کلاس بازیگری میره  هر روز هر لحظه  هر ساعت دارم دعا میکنم یه کار با دیالوگ به دخترم ...

ایشالا ایشالا 

آینده ی روشن براش آرزو میکنم 

چقدر شما عین مامان من همش نگرانی 

چه قلب مهربون و کیوتی

Stay away . There's nothing new here.Coincé amoureux de la plage de Marseille.INTJ.Dental student
دختر کلاس بازیگری میره  هر روز هر لحظه  هر ساعت دارم دعا میکنم یه کار با دیالوگ به دخترم ...

حتما تو بهترین زمان ممکن به آرزوش میرسه

ایشالا ایشالا  آینده ی روشن براش آرزو میکنم  چقدر شما عین مامان من همش نگرانی  چه ...

مرسی عزیز دلم ایشالله  

بخدا خودمو وقف دخترم کردم دلم میخواد ایندش روشن باش 

خیلی غصه میخورم خیلی بغض دارم براش

تاحالا نشده،منتظرم...

حتما میشه

فقط باید خوب بخوایم که هر موقع مستجاب شد از استجابتش خوشحال باشیم

مرسی عزیز دلم ایشالله   بخدا خودمو وقف دخترم کردم دلم میخواد ایندش روشن باش  خیلی غصه می ...

وای الهی 

اگه تلاش کن و توانایی اون کار رو داشته باشه به علاوه علاقه و استعداد یقینا موفق میشه 

نگران نباشین الهی🥺❤️ 

Stay away . There's nothing new here.Coincé amoureux de la plage de Marseille.INTJ.Dental student
2706