2737
2739
عنوان

زیستتت

81 بازدید | 11 پست

شنبه زیست دارم 

دو فصل رو امروز خوندم ولی فصل دو رو خوب نخوندم حس میکنم نیازه مرور کنم مونده سه فصل که دو فصلش 17 صفحس فصل اخرشم 12 صفحه 

میخوام صبح ساعت6 پاشم بخونم تا ساعت2 تموم میکنم این سه تا فصلو؟ اخه خیلی ام دیر دیر میخونم و تمرکز ندارم هر سوالو چند بار میخونم باز هر چند صفحه برمیگیردم مرور میکنم باز کل صفحلو مرور میکنم فصل دو که بیست و سه صفحه بود کلش از ساعت پنج تا ۱۱ شب وقتمو گرفت 

چیکار کنم چجوری سریع بخونم و یاد بگیرم این همه زمان نبره

معمولا اگه بار اولت باشه انقدر طول میکشه

اگه تو طول سال خونده باشی، این وسواسه

سعی کن اول هر چیزی دربارش تو ذهنت هست به یاد بیاری بعد نگاه کن روشو 

نکات مهمی که قبلا هایلایت کردی رو توجه کن 

معمولا اگه بار اولت باشه انقدر طول میکشه اگه تو طول سال خونده باشی، این وسواسه سعی کن اول هر چیزی ...

نه بار اول نیست اتفاقا من زیستم خوبه ولی نمیدونم چرا امروز اینجوری شد اره مرسی اصلا خیلی استرس گرفتم همه دوستام سع چهار فصل خوندن 😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بار اول نیست اتفاقا من زیستم خوبه ولی نمیدونم چرا امروز اینجوری شد اره مرسی اصلا خیلی استرس گرفتم ...

استزس نداشته باش موفق میشی

الان برو بخواب ، صبح زود پاشو سرحال بخون

من خودم یازدهمم و دوشنبه ریاضی نهایی دارم 

زیست اولین امتحانم بود

2731
استزس نداشته باش موفق میشی الان برو بخواب ، صبح زود پاشو سرحال بخون من خودم یازدهمم و دوشنبه ریاضی ...

هوم مرسی حالا به نظرت تا ساعت ۲ تموم میکنم اینا رو که بعدش مرور کنم و تست بزنم؟ اخه هرجورم فکر میکنم باز تا ساعت ۴ طول میکشه فصلی که اسونه بخونم ۲ ساعت یکی از فصل ها هورموناس که قاطی میشه هیچی نمیفهمم باز یکی دیگه از فصلام اسونه اییییی خدا کنه بتونم بخونم

به نظرم همون تا ساعت چهار هم اشکال نداره 

اخه وقتی میگی ساعت 2 استرس میگیری که تموم نشه و در نهایت چون استرس میگیری هی بین خوندنت تمرکزت میاد پایین 

اگر میتونی تست های کمتر از یه منبع خلاصه تر انتخاب کن یا اصلا سوال تشریحی از نت ببین

مرور هم قبل امتحان صبح زود انجام بده

2740