2737
2739

سلام خانمها

میخوام تزریق ژل لب کنم.چند روز طول میکشه تا جا بیفته؟ 

بهترین مواد چیه؟ 

و مهمترین سوالم اینکه اگه یه بار زدم و دیگه نخواستم بزنم لبهام به حالت اولیه بر میگرده یا نه و مشکلی پیش نمیاد؟ 

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۳ روز اول ورم داره و شکل نهایییش بعد یک یا دوهفته معلوم میشه 

اگه خوشت نیاد میتونی آنزیم بزنی از بین میره 

برند نورامیس و پرفکتا خوبه من اینارو زدم و رووفیل از اون دوتا اولی بیشتر راضی بودم

یه دختر خوشبخت اونی نیست که درس خونده کار میکنه زبان بلده و مستقل شده دختر خوشبخت اونیه که یک نفرو داره که عاشقشه 💔 من اون دختر خوشبخت نیستم 🙃امیدوارم یه روز منم حس دوست داشته شدنو تجربه کنم 🦋                                                                   اینکه میگم دوست دارم عشق و ازدواج رو تجربه کنم معنیش این نیست که از مردی که تو نی نی سایت درخواست دوستی بده حالم به هم نمیخوره 🤮
من نیم سیسی زدم هییچ تغییری نکردم بار اول همش رف

ببخشید نتم قطع شد.

باید بیشتر میزدید برای بار اول، البته با توجه به لبتون

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
2740
والا من یه سی سی زدم ترمیمم نرفتم شش ماهه نرفته😐

ببخشید نتم قطع شد

حتما موادش خوب بوده. اسمش یادتون هست؟ 

۳ روز اول ورم داره و شکل نهایییش بعد یک یا دوهفته معلوم میشه  اگه خوشت نیاد میتونی آنزیم بزنی ...

ببخشید نتم قطع شد

عزیزم از نظر ماندگاری میگید مارکهای خوب و بد هست یا خصوصیات دیگه ایی هم دارن؟

این مارک آخری یک و نیم سیسیش چقدر میشه هزینه اش؟؟ 

اگه تهران هستید دکتر خوب میشه معرفی کنید

ببخشید نتم قطع شد عزیزم از نظر ماندگاری میگید مارکهای خوب و بد هست یا خصوصیات دیگه ایی هم دارن؟ ای ...

نه به جز تو ماندگاری فرق خاصی ندارن 

رووفیل هر سی سی ۲ تومن

من پیش دکتر توکلی زدم تو کلینیک زعفرانیه

یه دختر خوشبخت اونی نیست که درس خونده کار میکنه زبان بلده و مستقل شده دختر خوشبخت اونیه که یک نفرو داره که عاشقشه 💔 من اون دختر خوشبخت نیستم 🙃امیدوارم یه روز منم حس دوست داشته شدنو تجربه کنم 🦋                                                                   اینکه میگم دوست دارم عشق و ازدواج رو تجربه کنم معنیش این نیست که از مردی که تو نی نی سایت درخواست دوستی بده حالم به هم نمیخوره 🤮
نه به جز تو ماندگاری فرق خاصی ندارن  رووفیل هر سی سی ۲ تومن  من پیش دکتر توکلی زدم تو کل ...

عزیزم میشه بگی هر کدوم از این مارکهای چقدر ماندگاری داره؟؟؟ 

اون دو تا اولی که گفتید یک سیسیش چقدر میشه؟؟ 

عزیزم میشه بگی هر کدوم از این مارکهای چقدر ماندگاری داره؟؟؟  اون دو تا اولی که گفتید یک سیسیش ...

اون اولی ها بین ۸ ماه تا یکسال 

روفیل نهایت ۶ ماه 

پرفکتا و نورامیس ۴ تومن به بالا 

من یکی از دوستام تزریق ژل لب انجام داده چند روز اول که ورم داشت ولی اینکه چقدر طول کشید تا جا بیوفته نمی دونم 

چون خیلی از فرم و حالت خوب شده بود منم تصمیم گرفتم برم انجام بدم حالا باید برای مشاوره برم پیشش دکترش 

اسم دکترشم آزیتا مولازاده بود 

2706