2733
2739
عنوان

خیلی عذاب وجدان دارم

324 بازدید | 10 پست

امروز با شوهرم بحثم شده بود حالم خوب نبود چند بار سر پسرم داد زدم‌وقتی شلوغ میکردم.به خاطر همون حالم بده دارم گریه میکنم😢ناراحتم که خوومو نتونستم کنترل کنم😢

سخت نگیر دیگه مادریم هممون بعضی اوقات مخمون قفل میکنه

و تو ای زن که باتمام سختی ها و مشکلاتیکه حتی ۱درصدشون هم مقصر تو نبودی ولی ساختی به امید فردایی بهتردقیقا باتوام.....خاااااک بر سرت کنن.و تمام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سخت نگیر دیگه مادریم هممون بعضی اوقات مخمون قفل میکنه

واقعا اعصاب نداشتم.من خودمو خسلی کنترل میکنم به شوهرمم اجازه نمیدم هیچ وقت بلند حرف بزنه با پسرم ولی الان خوابیده پسرم دلم براش سوخت امروز مامانش نه باهاش بازی کرد نه خوب رفتار کردم

از پسرتون عذرخواهی کنید و بهش بگید که می دونید رفتارتون درست نبوده (البته سن پسرتون رو ننوشتید) اینکه یه مادر گاهی از کوره دربره غیرطبیعی نیست اما حتما نیازه که بعدش برای بهبود رابطه تلاش کنه

ارتباط بدون خشونت (nvc) یک تکنیک برای برقراری ارتباط موثر و درست با دیگرانه که من بهش میگم معجزه‌ی nvc 😊
اشکالی نداره عزیزم. برای هر انسانی و هر مادری پیش میاد . بچه هم به دل نمیگیره نگران نباش. 

آره آخه خیلی معصومن

اگرچه امروز چون من بی حوصله بودم اونم بیشتر اذیت کرد چون باهاش بازی نمیکردم حوصله ش سر میرفت

منم امروز مامان بدی بودم  دخترم گریه میکرد 🥹 بیا فردا جبران کنیم

آره واقعا منم به خودم همین قول رو دادم👍

آخه پسر منم یه ذره لجباز شده.واقعا بچه داری خیلی آرامش اعصاب میخواد

2740
از پسرتون عذرخواهی کنید و بهش بگید که می دونید رفتارتون درست نبوده (البته سن پسرتون رو ننوشتید) اینک ...

۱۷ ماهشه

آخرش شب اتفاقا بی حوصله شده بود نشسته بود پیشم بهش گفتم امروز ماملن بدی بودم داد زدم سرت فردا قول میدم کلی باهات بازی کنم.حرفا و دستورعمل هامون رو میفهمه حالا نمیدونم اینو متوجه شد یا نه🙃

۱۷ ماهشه آخرش شب اتفاقا بی حوصله شده بود نشسته بود پیشم بهش گفتم امروز ماملن بدی بودم داد زدم سرت ف ...

بله توی این سن قادر به درک احساسات شما هست. البته بهتره نگید مامان بدی بودم، به جاش بگید کار درستی نکردم که سرت داد کشیدم. (البته اینارو به زبان کودکانه ی خودش بگید) 

ارتباط بدون خشونت (nvc) یک تکنیک برای برقراری ارتباط موثر و درست با دیگرانه که من بهش میگم معجزه‌ی nvc 😊