2733
2739
عنوان

رابطه قبل تخمک کشی

744 بازدید | 9 پست

دوستان من دو روز دیگه تخمک کشی دارم و باید پانکچر کنم ، اگه الان همسرم ارضا بشه به مشکلی نمی خوریم ؟ یعنی اسپرم هاش تخلیه بشه ! 

اگه کسی می دونه خواهشا راهنمایی کنه 🙏

باید ذخیرش بالا باشه .نکنه

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .

برا ازمایش هم میگن ۳روز قبلش رابطه نداشته باشین

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه میگه احتمالش زیاده که تو خواب ارضا بشم ، نمی دونم چه کار کنم !!!؟

دوش اب سرد . لخت خوابیدن نیم تنه جلوی باد کولر 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
دوش اب سرد . لخت خوابیدن نیم تنه جلوی باد کولر 

البته همسر من از لحاظ اسپرم و تعداد اون مشکلی نداره و دکترش گفت شرایطش خوبه ! 

۴۵ میلیون تعداد اسپرمش بود ، یعنی باز هم ممکنه ذخیره اش کسر بیاد ؟؟؟

البته همسر من از لحاظ اسپرم و تعداد اون مشکلی نداره و دکترش گفت شرایطش خوبه !  ۴۵ میلیون تعداد ...

عجب.

......

2740

نه اصرارتون بر تخلیه جنسی عجیبه انگار اولویتهاتون جابه جا شده بهر حال خودتون مختارین بای