2737
2734

انتظارش میره وقتی عروس هست فقط مادرشوهرم از عروس انتظاربره کار کنه جلوشونه میشینه میگه به من نگید عروس وظیفشه کاار کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند روز پیش رفتم تواهرشوهرم خونش نزدیک مادرشه اومده بود من کلی سر پا بودم اومدم نشستم مادرشوهرم به خواهرشوهرم گفت چایی دم کنه گفت چراا به من میگی به عروس بگو اون وظیفشه کار کنه من مهمونم خیلی بهم برخورد ولی نه جواب دادم نه پاشدم 

2731
مادرشوهرم گفت این از وقتی اومده سر پا بوده داشته کار مزکرده باازم ازمن کوچیکتر بعدشم وظیفشع عروسه مث ...

مقصر خودتی که میری اونجا کار میکنی

بعد اینطوری بهت بی احترامی میکنن

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    
چند روز پیش رفتم تواهرشوهرم خونش نزدیک مادرشه اومده بود من کلی سر پا بودم اومدم نشستم مادرشوهرم به خ ...

بگو اخی حتما از خونه پدر شوهرت اومدی اینجا خیلی خسته ای برا همین نمیتونی بلند بشی نیست که وظیفه ات بوده کلی کار کردی اونجا

2740

در بقیه موارد عروس میشه مهمون بعد اسم کار ک میاد ی جور دیگه میگن فازشون چیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی
من وقتی میرم نمیتونم بشینم مادرشوهرم خم وراست بشه بهش کمک میکنم 

نمیگم کمک نکن

ولی لطف بیش از حد نکن 

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    
بگو اخی حتما از خونه پدر شوهرت اومدی اینجا خیلی خسته ای برا همین نمیتونی بلند بشی نیست که وظیفه ات ب ...

اره اینم خوبه ،ولی که سوختم فقط سکوت کردم زنگ زدم به شوهرم گفتم بیاا بریم 

نمیگم کمک نکن ولی لطف بیش از حد نکن 

اره درست میگی ولی وقتی ما عروسا میریم خونه مادرشوهرم ،اونقدر اینا گشااادن که حتی دیرم بشه غذا نمیزارن تا عروس خودش بیاد بزاره ،انتظار دارن ما ازشون پذیرایی کنیم چون عروسیم خواهرشوهرم خودش خونه مادرشوهرش یه لیوان بشوره دوتا دیگه رو میگه خواهرشوهر بشوره اینورم اینطور بازبون تلخی میکنه ،بااز من به حرفش پا نمیشم ولی خیلی زهرماره 

چند روز پیش رفتم تواهرشوهرم خونش نزدیک مادرشه اومده بود من کلی سر پا بودم اومدم نشستم مادرشوهرم به خ ...

الان یعنی شما صاحب خونه هستین حالا یکم ژست صاحب خونه بگیری زبونش شصت متر میشه خونه بابامه 🤣🤣 والا من خواهرشوهرم خونه بابام پذیرایی عروس میکنم اونا هم میلشون شد کمک میدن ماهم تشکر میکنیم .. خونه مادرشوهرم من پا ب پای خواهرشوهرم کار میکنم کسی هم تشکر نمیکنه ی وقت پرو نشم 😁

الان یعنی شما صاحب خونه هستین حالا یکم ژست صاحب خونه بگیری زبونش شصت متر میشه خونه بابامه 🤣🤣 والا ...

به خدا منم پابه پای جاریم و خواهرشوهرای تنبلم با مادرشوهر راحت طلبم کار میکنم اما دوست ندارم بهم بگن وظیفه فقط میخوام ایندفعه جواب بدم یعنی کلا زبونش لال شه به شوهرم گفتم گفته بگو اگه قرار کارکنه وظیفشه میبرم پادگان خودمون اونجا وظیفش انجام بده