2733
2734

من بچه دومم دوماهه که دنیا اومده،دو ماه اخر بارداری هم که کلا رابطه نداشتیم با همسرم قبلشم خیلی کم و محدود!چطور ممکنه یک مردی الان بعد ۴ ناه اصلا رابطه نخواد!؟؟ حتی حرفشم نزنه !!! من دیگه رد دادم همه فکری میاد تو سرم به خدا مردم از غصه به کی بگم این درد خود بدون و کسی ندون رو!!!!

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خودت بهش پشنهاد دادی کع رد کنع؟

نه ندادم

و نمیدمم اخه قبلا همییییشه من میگفتم میدونم من بگم نه نمیگه ولی خب اخه یعنی چی همیشه من بگم یکبارم اون بیاد سمتم!مثلا اون مرده و من زن!!!

اره چرا نشه من بارداری قبلیم جفتم سر راه بود ممنوع بود ۹ ماه حاملگی 

تا ۴_۵ماه بعد زایمان بچه شب تا صب بیدار بود و نق میزد

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️
2740
 همسر منم اینطور بود! از بس خسته میشن، و حس پدری شون فعلا غالب اومده

اونم چند روز پیشا گفت به خدا دوستت دارم اگر نمیام چون خیلی فکرم درگیره و از این چرتوپرتا!!!!خب یعنی چی اخه این چه زندگی کوفتیه پس نیاز عاطفی و جنسی چی میشه!!!

قبلا هم از نظر جنسی اینطوری نبود؟شاید درگیری فکری داره

کلا خیللللی اتشی نبود ولی خب معمولی بود

اره میگه فکرم درگیره و وقتی فکرم درگیره نمیتونم اما مگه میشه!اخه ۴ ماااه مرد چه جور اخه میتونه نخواد اصلا

نه ندادم و نمیدمم اخه قبلا همییییشه من میگفتم میدونم من بگم نه نمیگه ولی خب اخه یعنی چی همیشه من بگ ...

واقعا شک برانگیزه چطوری نمیگع خدا میدونه ی روز تعقیبش کن عادی نیس والا چون الان دیگع خوب شدی دلیلی نیس ازت رابطه نخاد

2706