2752
2734
عنوان

تجربه ی من از عمل prk چشم 🤓🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 13987 بازدید | 424 پست
شاید از شبکیه یا مغزته

شبکیه مرتبط با چشم نیس؟ یا مغز یعنی دیونم بزرگترین اشتباهم همین عمل کوفتی قبلا با عینک هیچ مشکلی نداشتم کاملا راضی بودم الان مشکل بینایی دارم😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شبکیه مرتبط با چشم نیس؟ یا مغز یعنی دیونم بزرگترین اشتباهم همین عمل کوفتی قبلا با عینک هیچ مشکلی ندا ...

گز گز بدن یا ضعف عضلانی داری ؟

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
گز گز بدن یا ضعف عضلانی داری ؟

ن اصلا قبل عمل هیچ مشکل بینایی نداشتم با عینک حل میشد ولی بعد عمل مشکلات پیدا کردم تاری دید و مه کمرنگی و دید بد در شب کلا هرچی مربوط به چشم نمیدونم مغز و اعصاب ربط داره یان

2731
میگم دوستان کسی هست که بعد عمل چشم prk تا یک سال مشکل بینایی داشته باشه اگه اره لطفا بگه په مشکلاتی ...

تا یک سال اصلا طبیعی نیست تاری دید جزیی نهایت تا سه ماه باید برطرف بشه برو دکتر 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
ن اصلا قبل عمل هیچ مشکل بینایی نداشتم با عینک حل میشد ولی بعد عمل مشکلات پیدا کردم تاری دید و مه کمر ...

هم برو چشم هم مغز

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
تا یک سال اصلا طبیعی نیست تاری دید جزیی نهایت تا سه ماه باید برطرف بشه برو دکتر 

فعلا که ۶ ماه شد برام منظورم بهبودی ممکنه تا یک سال زمان ببره چون اینجا بودن که گفتن یک سال شد خوب شدن.

۱۰۰تا دکتر رفتم نتیجه نمیدن میگن مشکلی نیس بعدش رفتم دکترمم قرص و قطره داد گفت استفاده کن دوهفته مصرف میکنم انگار فایده نداره

فعلا که ۶ ماه شد برام منظورم بهبودی ممکنه تا یک سال زمان ببره چون اینجا بودن که گفتن یک سال شد خوب ش ...

سه تا شش ماه طبیعیه 

نه یک سال دیگه طبیعی نیست طول بکشه 

من زیاد ندیدم طرف یک سال طول بکشه 

خیلی به ندرت پیش میاد 

سه تا شش ماه طبیعیه  نه یک سال دیگه طبیعی نیست طول بکشه  من زیاد ندیدم طرف یک سال طول بک ...

خب اینجا بودن که گفتن ما دیدمون بعد عمل تا ۸ ماه.۹ماه و بعضی گفتن تا یک سال دیدشون کامل شد و تاری رفع شد واقعا عمل هم برا بعضیا نمیسازه و مثل جهنمه بعد عمل افسردگی شدیدم گرفتم

خب اینجا بودن که گفتن ما دیدمون بعد عمل تا ۸ ماه.۹ماه و بعضی گفتن تا یک سال دیدشون کامل شد و تاری رف ...

مگه چه قدر تاره

من خودم شش ماه طول کشید تا نمره چشمم صفر بشه اما اصلا زیاد نبود ی چشمم که دو هفته بعد عمل صفر شد یک چشم ۰.۲۵ مونده بود که طی شش ماه صفر شد تا زمانی که چشم صفر شده رو نمیگرفتم و با یک چشم امتحان نمی‌کردم اصلا متوجه کمی تاری نمی‌شدم 

حالا شماهم صبر کن رها کن این قضیه رو تا حل بشه

ممنون تاپیک خوبی زدی. فقط یه نکته: چرا توصیه کردی پرانول 10 بخورن قبل عمل اگه استرس دارن. بهتر نبود بگی اصلا استرس نداره یا اگرم داره خودتون کنترلش کنین؟ شما که از تأثیر قرص پرانول 10 خبر نداری روی همه. پس چرا همچین توصیه ای کردی؟ نمی دونی بعضی ها رو نمی سازه یهو به تپش قلب میفتن عوارض میده براشون؟ من دیدم اینجوری که میگم.
الانم قصدم این نبود شما رو ناراحت کنم. نوشتم که خواننده های تاپیک حواسشون جمع باشه هر قرصی الکی نخورن.
دوم: ممنون میشم اگه اسم دکترتو برامون بنویسی. +تاریخ عملت+ هزینه عملت. دیگه اینکه عملتم مبارک. ایشاالله سالهای سال از چشمهای قشنگت استفاده های خوب کنی. مطالعه کنی. دنیا رو هم قشنگ و رنگی رنگی و خوشگل خوشگل ببینی

ممنون تاپیک خوبی زدی. فقط یه نکته: چرا توصیه کردی پرانول 10 بخورن قبل عمل اگه استرس دارن. بهتر نبود ...

عزیزم من دکتر نیستم که به کسی توصیه کنم 

خود بیمارستان قبل عمل ی کاغذ بهمون داده بود نکات و مراقبت های قبل عمل 

گفته بود نیم ساعت قبل عمل پرانول ده بخورید 

از خودم هیچ وقت برا کسی توصیه نمیکنم 

و توی بیمارستان هم هرکس پرانول نخورده بود نفری یک قرص پرانول میدادن به بیماران

هرکس خودش به دارویی حساسه و بهش نمیسازه خودش باید رعایت کنه و تو بیمارستان به همه میدادن

عمل هر چه قدر هم آسون باشه استرس داره 

وقتی میگذرونی میگی آسون بود و ترس نداشت ولی قبلش استرس داره که چه بسا خود من که میگم ترس نداشت موقع عمل از شدت استرس آنقدر پامو تکون دادم دکترم عصبی شد چون مربوط به چشم و بدون بی هوشی قطعا همه استرس دارن 

پرانول رو هم به همه میدادن و حالا یک نفر می‌دونه فلان دارو بهم نمیسازه خودش باید رعایت کنه دکتر که کل حساسیت های دارویی شمارو نمیدونه 

همون طور که وقتی میری دکتر برای ی سرماخوردگی ساده نمیدونه چه داروهای مصرف می‌کنی و ی دارویی میده که تداخل می‌کنه باهم 

ممنون تاپیک خوبی زدی. فقط یه نکته: چرا توصیه کردی پرانول 10 بخورن قبل عمل اگه استرس دارن. بهتر نبود ...

دکتر محبوبی پور بیمارستان نور 

هزینه ده تومن 

یک سال و نیم پیش عمل کردم 

ممنون انشاالله شما هم خلاص بشی از عینک

مگه چه قدر تاره من خودم شش ماه طول کشید تا نمره چشمم صفر بشه اما اصلا زیاد نبود ی چشمم که دو هفته ب ...

مثل اینکه یه پرده کدری حالت مه رو چشام کشیدن که نمیزاره راحت ببینم و تار میکنه تصویر. هر جا هم میرم میگن ده ده ولی ایطور نیس یه چشمم تارتره محو میبینه شبا دیدم هم بده. خشکی و سوزش چشم دارم. ای کاش که درست بشه راحت شم

مثل اینکه یه پرده کدری حالت مه رو چشام کشیدن که نمیزاره راحت ببینم و تار میکنه تصویر. هر جا هم میرم ...

به خاطر خشکی هست مشکلت فکر میکنم 

اشک مصنوعی رو بریز مرتب 

2706