2737
2734

اگه ممکنه بگین

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 

اگه منصف باشن بر اساس قانون اداره کار حقوق میدن که سال قبل ساعتی 35 تومن بود دیگه بر اساس ساعت کارت در طول روز حساب میشه که واقعا مبلغ چشم گیری نیست 

اگر هم منصف نباشن که کمتر میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان من مدیر مهد کودکه حقوق مربی‌اش از ۸ تا ۵ شش میلیون

یه دختر خوشبخت اونی نیست که درس خونده کار میکنه زبان بلده و مستقل شده دختر خوشبخت اونیه که یک نفرو داره که عاشقشه 💔 من اون دختر خوشبخت نیستم 🙃امیدوارم یه روز منم حس دوست داشته شدنو تجربه کنم 🦋                                                                   اینکه میگم دوست دارم عشق و ازدواج رو تجربه کنم معنیش این نیست که از مردی که تو نی نی سایت درخواست دوستی بده حالم به هم نمیخوره 🤮
2728

بستگی داره .الان من تو آگهی های دیوار میبینم ماهی ۳و نیم الی ۴ تومن 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

پیش یک تهران سه روز در هفته سه ساعت ، ماهی سه تومن 

تولد من تویی و پیش از تو یاد نمی آورم که وجود داشتم...✨💙🧿 متأهل و متعهد 👩‍❤️‍👨  یادتون باشه مشکلات تاریخ انقضا دارن همگی ی روز حل میشن 🙃😉
مامان من مدیر مهد کودکه حقوق مربی‌اش از ۸ تا ۵ شش میلیون

ببخشید میتونید بگید کدوم شهر هستید ؟

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
ببخشید میتونید بگید کدوم شهر هستید ؟

تهران

یه دختر خوشبخت اونی نیست که درس خونده کار میکنه زبان بلده و مستقل شده دختر خوشبخت اونیه که یک نفرو داره که عاشقشه 💔 من اون دختر خوشبخت نیستم 🙃امیدوارم یه روز منم حس دوست داشته شدنو تجربه کنم 🦋                                                                   اینکه میگم دوست دارم عشق و ازدواج رو تجربه کنم معنیش این نیست که از مردی که تو نی نی سایت درخواست دوستی بده حالم به هم نمیخوره 🤮
2740
 تهران

آهان پس همون . میگم مامان شما هم مربی مهد بخواد با بچه ش بیاد کار کنه قبول نمی کنه ؟ تو شهر ما قبول نمی کنن. من یه بچه هاخیلی علاقه دارم ولی مجبورم بچمم ببرم سرکار .اینجا حتی حاضرن دانشجوی بدون مدرک مرتبط قبول کنن ولی من لیسانس روانشناسی هستم ومدرک معتبر و مرتبط با مهد دارم و سابقه کار هم تا حدی دارم رو با بچه قبول نکنن 😑

مدرک داری اسی؟ کجا باید بریم مدرک مربی مهدبگیریم؟

لیسانس روانشناسی دارم گلم 

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 
آهان پس همون . میگم مامان شما هم مربی مهد بخواد با بچه ش بیاد کار کنه قبول نمی کنه ؟ تو شهر ما قبول ...

نه عزیزم قبول میکنن شهریه اش رو از حقوقش کم میکنن ولی شهریه بجه رو کامل نمی‌گیرن یه تخفیفی هم میدن 

نه عزیزم قبول میکنن شهریه اش رو از حقوقش کم میکنن ولی شهریه بجه رو کامل نمی‌گیرن یه تخفیفی هم میدن&n ...

چه خوب .خدا خیرشون بده .کاش منم تهران بودم بلکه منم استخدام میکردن 🥲