2733
2734
عنوان

مادرای عزیز تو رو خدا کمکم کنید

925 بازدید | 16 پست
سلام مامانای عزیز ممنون که اومدید .کودکم 1.5است حدود یک هفته است مدفعش شله و بد بو روزی 5 با شکنش کار میکنه .دندونای اسیابش داره در میاد .یک شب بیمارستان بستری کردم فایدهایی نداشت.اگه میدونید بر اثر دندون اسهال گرفته چند روز طول میکشه؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
مهدیس جون بچه هایی که شیر پاستوریزه میخورن تا روده هاشون عادت کنه تا روزی 6 بار هم دفع دارن گاهی سفت و خشک گاهی شل و بدبو.اگر به غیر از شیر خودت شیر پاستوریزه هم میدی شاید برای اونه
عزیزم دختر من هم جند روز بیش اسهال شدید شده بود؛اونم فکر می کنم واسه یکی از دندوناش باشه؛حدود 12 روز طول کشید؛با هیجی خوب نشد تا اینکه به تجویز دکترش آخر سر بهش شربت مترونیدازول دادم خدارو شکر خیلی بهتره
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
من شنیدم اکر بیشتر از 6 بار کار کنه اسهاله
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
مامانی بهش کته با ماست بده...و هویچ بذار تو فریزر بعد در بیار بکش رو دندونش خنکش میکنه واسش تسکینه..یک کم هم ابلیمو تازه بزن به پنبه بمال جا دندونش لثه باعث میشه دندون راحت از لثه در بیاد...به غذاش بیشتر از همیشه اهمیت بده و اب ماهیچه حتما بهش بده