2733
2734
عنوان

دخترم اصلا بهداشت رعایت نمیکنه

399 بازدید | 36 پست

حموم باید بزور بفرستم. موهاشم بلنه اصلا شونه نمیکنه. تو پله ها پای لخت میره. دست و صورتش صبح بیدار میشه میشوره. فقط تنها کار مثبتی که انجام میده وقتی از دسشویی میاد دستاشو میشوره. از طرفی خیلی لجباز شده هرچی بهش میگم بیشتر باهام لج میکنه. اصلا هیچی به حرفم گوش نمیکنه دیوونه شدم بخدا الان سرم داره میترکه از عصبانیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حداقل موهاشو کوتاه کن.موی بلند و شونه نشده شلخته به نظر میرسه

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2740
چندسالشه؟

10 ساله ش چند روز دیگه میره تو یازده سال میخاست براش تولد بگیرم از چند ماه پیش بهش گفتم اگه بحرفم گوش بدی برات تولد میگیرم ولی با اینکه خیلی خیلی تولد دوست داره ولی اصلا هیچ سعی نمیکنه اخلاقش درست کنه

اصلا فک کنم مرام بچه هاست سریه موضوعی ادمودق مرگ کنن من پسربزرگم اصلابهداشت رعایت نمیکنه دقم میدت دشوری میره سرپا صورتشوفقط اب میزنه مثل ادم نمیشوره ازبیرون میاد ینی من خودمو میکشم به زوردعواوتهدید میره پاهاشوجوراباشو میشوره بازاین یکی پسرم برعکسه ازراه میاد میدونه اول باید بره دستو صورت وپاهاشوبشوره مراعات میکنه نمیدونم بااون یکی چی کارکنم😥😒

10 ساله ش چند روز دیگه میره تو یازده سال میخاست براش تولد بگیرم از چند ماه پیش بهش گفتم اگه بحرفم گو ...

باآبا بره راهنمایی خوب میشه به خدا 

منم یه پلشتی بودم 

البته الآنم هستم ولی عرف رو رعایت میکنم 

حالا اتاقم و زیاد جمع نمیکنم اونم چون درس دارم  

10 ساله ش چند روز دیگه میره تو یازده سال میخاست براش تولد بگیرم از چند ماه پیش بهش گفتم اگه بحرفم گو ...

بیخیال سخت نگیرید براش تازه ۱۰ سالشه تا بخاد بشه ۲۰ سال کلی اخلاق و رفتارش عوض میشه 

حقوقی ام در مورد مسائل حقوقی که اطلاعات نداری با من بحث نکن 😉
2706