2737
2734
عنوان

فرشته ها همین قدر مظلوم هستن... 🙂🤍✨🚶‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 48 پست
منم ناراحتم ولی چه میشه کرد عزیزدلم  تو هم به این چیزا فکر نکن من فکر کردم داشتم دیوونه میشدم ...

من پنج ساله دارم عمیق فکر میکنم تااونجایی که حاضر نمیشم تا وقتی همسرم سفت و سخت اومد محضر امضا کرد بچه دار بشم. 

این که دیگه دست من هست  

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
هعی دقیقا هیچی ظالمانه تر از این نیست که حقتو بگیرن ولی نتونی داد بزنی😪

هیچ چیز به نفع زنا نیست اینجا... چقدر ما مظلومیم... دلخوشیم که اکسیژن داریم نفس بکشیم! 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همچیمونو ازمون گرفتن دیگه نفس کشیدن تو این جهنم که دلخوشی نیست 

چقدر بده چقدر حس مرگ میده وقتی خونه ات، وطنت، تنت برات جهنم باشه  :) 

2731
ببین من دارم میسوزم باحرف این خانم.  زنان_برعلیه_زنان#   تا کجا اخههههه

بابا منم با حرفت کاملا موافقم که این قانون اشتباهه و کاری که باید بکنن اینه که ببینن کدوم فرد صلاحیت بیشتری برای بزرگ کردن اون بچه داره 

بابا منم با حرفت کاملا موافقم که این قانون اشتباهه و کاری که باید بکنن اینه که ببینن کدوم فرد صلاحیت ...

ببین عزیزم هیچی دلسوز تر از مادر نیست  بخدا نیست. 

صلاحیت یعنی مهر مادری... 

چطور کسی که زحمتش رو نکشیده میتونه دلسوز تراز مادر باشه... 

نه اتفاقا جدا نشدم همسرمم خیلی دوست دارم ولی از وقتی ازدواج کردم هیچی بجز این حق نخواستم... چرا نبای ...

خب پس یلحظه فک کردم منظورت خودتی

عزیزم تو ک مشکلی نداری چرا ب این قضیه فک میکنی 😬 

کلا میدونیم تو اینجا حق زن ها ضایع شده چ میشه کرد🥲

اعتقاداتت رو برای خودت نگه دار و انسانیتت رو به تمام دنیا نشون بده 🩷🌙
خب پس یلحظه فک کردم منظورت خودتی عزیزم تو ک مشکلی نداری چرا ب این قضیه فک میکنی 😬  کلا میدون ...

عزیزم من نگران وقتی هستم که بچه دار بشم اصلا نمیتونم بهش فکر کنم  ... میخوام قبل از بچه دار شدن یه کاری کنم. 

این فکر پنج ساله منو بهم ریخته 

2740
من پنج ساله دارم عمیق فکر میکنم تااونجایی که حاضر نمیشم تا وقتی همسرم سفت و سخت اومد محضر امضا کرد ب ...

من شیش ماهه مادر شدم شیش ماهه بچم یلحظه ازم دور نشده بااینکه روابطمم با همسرم خوبه ولی همش ته دلم استرس دارم، اینکه ب راحتی میتونن ازم بگیرنش بچه ای من بوجود اوردمش مال من نیس.

ولسه مریضیا شب بیداری ها نگهداری ازش همه میگن مادرش کو ولی حتی کارنامه‌شو هم ب من نمیدن! خیلی زرنگن تا هفت سالگی حضانتو میدن ب مادر از ابو گل ک در اومد دودستی باید بدی ب پدر

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂

این که چیزی نیست همکارم رفته بود کارت ملی هوشمند بچه ش رو از پست بگیره گفته بودن فقط به پدرش میدیم

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

و منی که،  یه فرشته دارم.... 

یه دختر معصوم و پاک...  که فقط نگام میکنه و من آب میشم

😓😓😓😓😓 

برایِ  شفایِ دخترِ 2ساله من، اگر مقدور بود یک «صلــــــــــــوات» او را،  میهمـــــان کنید.. خیلی سخته که، یک زن، با هزار امید، مادر بشه... باردار بشه... تمام دوران حاملگیش رو با بچش، درد دل کنه.. براش هزاران آرزو کنه.. ولی وقتی ب دنیا بیاد، دکتر تو چشمات زل بزنه بگه،، متاسفم.. دخترت،سی پیِ....  دردانه من.. جگر گوشه من.. دختر من... من هنوزم امید دارم....  من هزاران آرزو برات دارم...  من منتظرم تا حرف بزنی... راه بری، عروسکات منتظرتن....  من میخوام لباس عروس تنت کنم... منو ناامید نکن....اول مهر، من میخوام تو هم مثله همه بچه ها،  بری مدرسه... ذوق کیف و. کفش کنی... از مدرسه بیای بگی ماماااان ناهار چیه....  خدایا.....  دخترمو شفا بده.... پیر شدم تو این 2سال.....   (میدونی، وقتی بابایی، برات با ذوق کفش برق برقی خرید، آورد خونه، وقتی پات کرد، ولی باشون راه نرفتی، وقتی تمام ذوقِ بابایی، به گریه تبدیل شد، من همون ساعت با دیدنِ جسم بی تحــــــرکت و کفشایِ قرمزت، چقدررر پیــــــر شدم دخترم.... وقتی نمیتونی کفش پات کنی و راه بری و برام با ذوق شعر بخونی)  دلم میخواد بدونم صدات چجوریه.... وقتی از کنار پارک رد میشم و صدای بچه ها رو از رویِ تاب،میشنوم قلبم هزار تیکه میشع... اگ راه میرفتی چجور بودی... صدای خندت.... دختـــــرم، اگه صلاحِ خدا اینِ، که باشه..    داری قد میــکِشی و دریغ از یه ذره بهبودی....                دخترِ موفرفریِ نازم، داره ۳سالت میشه ها.؟   کوور بشم نبینم چه با حسرت، به بچه هایِ سالمی که بازی میکنن، بهشون نگاه میکنی...

دقیقا

اسی ولی من یه چیزو بهت بگم چون خودمم درگیرشم

همسر شما حتی اگه بیاد بند مربوط به حضانتو امضا کنه بازم حضانت بچه رو از خودش سلب نمیکنه

الان منم شروط ضمن عقدو گرفتم

ولی وکیل قبلش بهم گف حضانت هیچ وقت به طور مطلق به مادر داده نمیشه و بعد طلاق پدر باز هم حق داره بچه رو ازت بگیره

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
ببین این قانون به چند دلیل هستش  اصلولا همه خانم ها شاغل نیستن و توانایی تامین مخارج اونو ندار ...

خوب لازم نبود که حتما این حق تقدیم آقایون میشد . باید به هر دوطرف حق یکسان داده میشد برای انتخاب حصانت با توجه به شرایط لازم و مثلا ذکر میشد اگر هیچ کدام از طرفین حضانتو نخواستن به اجبار به مرد میرسه 

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز