2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیروز انجام دادم .واسم هنوز پیامک نیومده ..ولی بعد ثبت نام .داخل خود برنامه .پیام اینکه ثبت نام ش ...

اخه دیروز که همش در حال به روز رسانی بود گلم...الانم میخوام ثبت نام کنم انقدر دیر لود میشه بعدشم کد میفرسته کد رو که میزنم میره قسمت ورود اونجا هم داخل ننیشه

2728
من دیروز انجام دادم .واسم هنوز پیامک نیومده ..ولی بعد ثبت نام .داخل خود برنامه .پیام اینکه ثبت نام ش ...

ثبت نام از امروزه ،شما چجوری دیروز ثبت نام کردی 

دقیقا از سوم تا دهم گفتن ثبت نام میشه

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
اخه دیروز که همش در حال به روز رسانی بود گلم...الانم میخوام ثبت نام کنم انقدر دیر لود میشه بعدشم کد ...

دیشب ثبت نام کردم خیلی سخت....اول باید بری داخل سامانه امتا ثبت نام کنی..بعد برو داخل سایت سایپا

2740
من عزیزم دیشب ثبت نام کردم ..خیلی اذیت کرد تا تونستم ثبت نام کنم ..امروز مگه چهارم نیست عزیزم

امروز سومه 

نمیدونم چطور شده

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

والا تمام مراحلشو من رفتم احراز هویت وتمام فیلداشو‌پرکردم ..حتی صفحه ی انتخاب خودروی مورد نظر هم واسم بازشد بعد از انتخاب خودرو واسم زد نوبت اول ..نیمه ی دوم سال۱۴۰۲...یعنی اشتباه برای من اومده .الان وارد سایت بشم اگه ثبت نام شده باشم مشخص میشه؟

والا تمام مراحلشو من رفتم احراز هویت وتمام فیلداشو‌پرکردم ..حتی صفحه ی انتخاب خودروی مورد نظر هم واس ...

الان برو سامانه ورود به سایت رو بزن اگه کد ملی و رمزت رو دادی باز کرد یعنی ثبت نام شدی البته خیلی سایت کنده