2733
2734
عنوان

کودکی با نشانه های اوتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2412938 بازدید | 51182 پست
عزیز گفتم که عید رفتم شهرستان یک سال ودوماهش بود خاله ام روانشناسه وقتی بغلش کردگفت ارتباط چمی نداره ...

یعنی الان هنوز پیش روانپزشک اطفال نبردید؟ارتباط چشمیش و واکنش به اسم ضعیفی داره درسته؟دسنورات ساده رو انجام میده؟من فدای دلت بشم بخدااااا میفهممت

تروخدا جواب بده.اخه پسرت چه علائمی داشت

داییم هم بغلش کرد وچون تاشب  همگی مهمون خونه خانداییم بودیم گفت صبرکن تاشب رفتارهاش روببینم بهت میگم شب گفت مشکوک به اوتسسمه ولی تادوسه ماه صبرکن اگه فرقی نکردببرش روانپزشک.الان یک سال ونیم شده به صدازدن عکسالعمل نشون نمیده حرف نمیزنه اصلابه چهره ادمانگاه نمیکنه خیلی بددرده  اگه زمین بخوره تایکساعت جیغ میزنه بابچه ها بازی نمیکنه دورخونه میچرخه ودست وپامیزنه والکی میخنده 

گروه نارنجی....وزن اولیه۷۴ وزن الان ۷۴ وزن هدف ۵۶ ...گروه تاپیک لاغری بامدادخمار...تاریخ شروع ۹۸/۹/۱۶.خدایاباتوکل به خودت زودتربه وزن هدفم برسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داییم هم بغلش کرد وچون تاشب  همگی مهمون خونه خانداییم بودیم گفت صبرکن تاشب رفتارهاش روببینم بهت ...

قصدفضولی ندارم،ولی کاش به کسی درباره بچت نمیگفتی اونم به این زودی بعدا خیلی اذیت میشی.

2728
یعنی الان هنوز پیش روانپزشک اطفال نبردید؟ارتباط چشمیش و واکنش به اسم ضعیفی داره درسته؟دسنورات ساده ر ...

امروزبردم روانپزشک کودک که خودش وقتی دیدش بدون تست گرفتن گفت اوتیسمه وبهش دوتاقرص داد الان موندم بهش قرصهاروبدم یانه اخه توایمترنت خوندم قرص زیادفایده نداره نمیخام همین اول تواین سن کم به قرص خوردن عادت کنه خاله ام گفت دکترپوراعتماداستاددانشگام بوده تخصصش اوتیسمه حتماببرش پیش دکترپوراعتماد دارم دیوونه میشم موندم بایدازکجاشروع کنم

گروه نارنجی....وزن اولیه۷۴ وزن الان ۷۴ وزن هدف ۵۶ ...گروه تاپیک لاغری بامدادخمار...تاریخ شروع ۹۸/۹/۱۶.خدایاباتوکل به خودت زودتربه وزن هدفم برسم
قصدفضولی ندارم،ولی کاش به کسی درباره بچت نمیگفتی اونم به این زودی بعدا خیلی اذیت میشی.

ازچه لحاظ اذیت میشم فقط دایی وخاله ام میدونن اوناهم خودشون ازرفتارهای بچه فهمیدن بهشون گفتم به کسی نگید مطمینم اوناهم به کسی نمیگن

امروزبردم روانپزشک کودک که خودش وقتی دیدش بدون تست گرفتن گفت اوتیسمه وبهش دوتاقرص داد الان موندم بهش ...

من پیش پوراعتماد بردم.توام ببر.یک لیست بازی میده بهت که همش تعاملیه.تلویزیون قطع میشه.پیشرفت میکنه نگران نباش.پسر منم خیلی بهتر شد

2738
حتما ببر پبش خوشابی یا رازجویان برای ارزیابی.چون تشخیصش کار راحتی نیست

اخه علایمش رو خودم دیده بودم که پسرم داره نیازبه ارزیابی نبود گوشهذگیریظ بازی نکردن بااشباب بازی ها وعاشق ماشین لباسشویی وچرخ ماشینها بازی نکردن بابچه ها اصلا ارتباط چشمی نداره نوزادکه بود تادست بهش میزدی جیغ میزد که به همسرم میگفتم این بچه مشکل داره چراتایذره محکم میگیرمش جیغ میزنه وگریه میکنه

اخه علایمش رو خودم دیده بودم که پسرم داره نیازبه ارزیابی نبود گوشهذگیریظ بازی نکردن بااشباب بازی ها ...

پرستو جان هرکدوم به یک نحو درگیریم.امیدوارم امیدوارم هر چه سریعتر پیشرفت گل پسرتو ببینی.منم بخدا حال الانتو دارم.پسرم ۱۵ ماهشه و هنوز تشخیصی نگرفتم.حداقل شما راهتو پیدا کردی

پرستو جان هرکدوم به یک نحو درگیریم.امیدوارم امیدوارم هر چه سریعتر پیشرفت گل پسرتو ببینی.منم بخدا حال ...

چرامگه علایمی نداره که خودت بفهمی اوتیسمه یانه.اخه من بعداینکه داییم گقت مشکوکه رفتم اینترنت سرچ کزدم خودم متوجه شدم علایم اوتیسم روداره

من پیش پوراعتماد بردم.توام ببر.یک لیست بازی میده بهت که همش تعاملیه.تلویزیون قطع میشه.پیشرفت میکنه ن ...

پسرشماچه علایمی داشت؟؟

چه بیمه ای شامل میشه؟؟ خصوصی هم ببری شامل میشه؟؟

عزیزم فکر کنم بیمه تکمیلی باید داشته باشین..اونم بازم بستگی به بیمه داره....نه فکر نکنم خصوصی تو کاردرمانی به درد بخوره....من خیلی هارو میبینم ۶روز از هفته دارن ببچشون  رو کاردرمانی میبرن..بدون اینکه دغدغه مالی داشته باشن....خوش به سعادتشون...

من پیش پوراعتماد بردم.توام ببر.یک لیست بازی میده بهت که همش تعاملیه.تلویزیون قطع میشه.پیشرفت میکنه ن ...

عزیزم اگه میشه یه توضیحی در مورد بازی ها میدی که پور اعتماد واستون نوشته

2706