2737
2739
عنوان

کودکی با نشانه های اوتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2413046 بازدید | 51182 پست
من هیچوقت ازمایش متابولیک نبردم الان خیلی نگران شدم .فقط یه ازمایش جذب بردم که جذبش متوسط بود و تراک ...

چرا تعطیل آخه؟توکل بر خدا انشاالله که چیزی نیست.فرض بگیریم اگه چیزی هم باشه طرف مهم خودت و زندگیت هستید.دیشب یه چیز دیدم از یه طرف یه فکر افتادم چیکار کنم از یه طرف یکم خوب بود.به همه میگم اگر ندیدن برن ببینن و بیاناسنجا نظر بدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هیچوقت ازمایش متابولیک نبردم الان خیلی نگران شدم .فقط یه ازمایش جذب بردم که جذبش متوسط بود و تراک ...

هیلدای عزیز.اگه بچه خدای نکرده مشکل متابولبکی داشته باشه همون بچگی خودشو نشون میددده اصلن نگران نباش.

2731
هیلدای عزیز.اگه بچه خدای نکرده مشکل متابولبکی داشته باشه همون بچگی خودشو نشون میددده اصلن نگران نباش ...

جدی ! من همیشه عذاب وجدان دارم که نبردمش ازمایش متابولیک

در شب هجران مرا پروانه ی وصلی فرست .. ورنه از دردت جهانی را بسوزانم چو شمع 

اگر پردازش حسي بالاباشد کودک، تحريک پذير و حساس، بيش از حد نگران، عصباني، خارج از کنترل و برانگيخته است و در تمرکز مشکل دارد. اگر پردازش حسي در کودک پايين باشد، او کند، خواب آلوده، بي حال، تنبل و تمرکزش پايين است. اگر پردازش حسي طبيعي باشد کودک، آرام، هشيار، متمرکز و آماده براي بازي و يادگيري است. بيماري هايي مانند بيش فعالي، اوتيسم، اسکيزوفرني، وسواس، اختلالات خواب با پردازش حسي بالاو بيماري هايي مانند، کم رويي، ترس، اضطراب، افسردگي، استرس، سلامت رواني کمتر و اختلال شخصيت اجتنابي با پردازش حسي پايين ارتباط دارد. 

من پسرم یه کتاب داستان داشت که توش یه پسره تاب بازی میکرد و من براش توضیح میدادم که ببین پسره تاب بازی میکنه تو آسمون ابره رو زمین سبزه هست و این کلمه ابر رو شاید دو سه بار گفتم کلا الان بعد چند ماه که اون کتاب داستان رو که جمع کرده بودم آورده میگه ابر ابر من واقعا فک نمیکردم توجه کرده باشه و یاد گرفته باشه. 

میخوام اینو بگم شاید ما براشون حرف بزنیم باهاشون کار کنیم به نظر توجه ندارن ولی حواسشون هست یاد میگیرن و این بعدا خودش رو نشون میده، پس بیاین خسته نشیم و به امید روزای بهتر تلاش کنیم😍

2738

این سایتی که بالا گذاشتم یه فیلم خارجی هست که خیلی خوب راجب اتیسم توضیح میده ولی یه مدت پیش یه فیلم در مورد اتیسم با صدای پیشیاره دیدم که بیشتر تکه های همین فیلم خارجی توش گذاشته بود ولی توضیحات کوتاه و ناکامل ، اینطور هر مادری با دیدن هر علامتی نگران بشن سمت این مطبا برن و جیب اقایون پر بشه

من پسرم یه کتاب داستان داشت که توش یه پسره تاب بازی میکرد و من براش توضیح میدادم که ببین پسره تاب با ...

خیلی خوبه.ولی پسر من کلام نداره .یعنی بازم براش توضیح بدم.همش حس میکنم الکی دارم خودمو خسته میکنم

2706