2737
2739
عنوان

کودکی با نشانه های اوتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2416945 بازدید | 51208 پست
سلام دوستان..من پسرمو بردم ارزیابی..یه مرکز اتیسم که زیر نظر بهزیستی هست..به قول خودشون تشخیصشون ارج ...

سلام عزیزم الان پیاماتو دیدم خیلی خیلی خیلی برات خوشحالم مطمئن بودم پسرگلت چیزیش نیست خداروشکر خیالت راحت شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب علایم مثبت پسرم..از اول ارتباط چشمی خوب و  واکنش به اسم خوب..تقلید بسیار خوب.توجهه اشتراکی.د ...

دقیقا منم که برای ارزیابی بردم همینو بهم گفت، گفت باید مجموعه ای از علائم باشه ضمنا گفت متاسفانه پزشکا زیاد تشخیص اشتباه میدن 

2731
خب علایم مثبت پسرم..از اول ارتباط چشمی خوب و  واکنش به اسم خوب..تقلید بسیار خوب.توجهه اشتراکی.د ...

خیلی تبریک میگم.منم مطمئن بودم که گل پسرت سالمه.خدارو واقعا شکر.ایشالا مشکل تمام بچه های تاپیک حل بشه.آمییین

دوست عزیز شماها که بچتون هیچیش نیست واسه چی واقعا میایید اینجا.میدونی خیلی مادرا تودلشون ارزو میکنن ...

من واقعا هیچوقت چنین قصدی نداشتم.اگر نگرانی های من باعث شده کسی اینجوری فکر بکنه واقعا من عذر خواهی میکنم.

من واقعا هیچوقت چنین قصدی نداشتم.اگر نگرانی های من باعث شده کسی اینجوری فکر بکنه واقعا من عذر خواهی ...

دوست عزیز برو زندگی خوبتو بکن.واقعا بچت هیچیش نیس.ب این تاپیک نیا بخاطر ارامش روحی خودت میگم.واقعا بچت عالیه.یه سری چیزارو خیلی بچه ها دارن وب مرور ترک میکنن.۱۰۰تاکلمه واسه بچت عالیه.حتی تو پستات میخونم چیز ضعیفی ازبچت نمیگی.شاید قبلا ی دوره مشکلی بوده اما الان برو لذت ببر.بقیه مادرارم دعا کن😍😍😍😍

Best ladyعزیز خوشحالم دوستم.

میشه از پیشرفتای پسرت در زمینه تکلم بگی؟

اولین کلماتو کی گفت وچجوری پیشرفت کرد ممنون.

واینکه از کجا گفت مشکل حسی داره.چیز خاصی رو درنظر گرفت؟ارزیابیش چطوری بود

2740
امیدت به خدا باشه عزیزم، همین تاپیک را اگر بخونی خیلی ها بودن که بچه هاشون چه وضعیت هایی داشتن با تل ...

خیلی خوشحالم که خدا کسایی مثل شما رو پیش روی من قرار داده.واقعا بعضی موقع هانمیدونم باید چی کار کنم و به خاطر همین کلی دلسرد و افسرده میشم.حرف های شما خیلی به من امید میده .مخصوصا وقتی میبینم بچه هاتون پیشرفت میکنن مثل بست لیدی واقعا از ته دل براشون خوشحال میشم و آرزوم اینه تمام این مشکلات حل شه و مادری غم بچه هاشو نبینه‌.وقتی دخترم شش ماهش بود و تو بیمارستان بستری بود  ما تو قسمت مغز و اعصاب بودیم.و وقتی بچه ها رو میدیدم که به خاطر تشنج یا سهل انگاری پرستارا به چه روزی افتادن دختر خودم یادم میرفت فقط کارم شده بود گریه برای اونا.من طاقت دیدن اون بچه ها رو نداشتم و بیشتر با دخترم به نماز خانه بیمارستان میرفتم تا بیمار های جدیدی که میان رو نبینم و روحیه ام رو نبازم.چون طاقت دیدن بچه ای تو این وضع رو نداشتم حالا باید هر روز شاهد آب شدن بچه ی خودم باشم.و کاری از دستم برنیاد و اصلا هم ندونم چرا اینجوری شده روحیه ی من خیلی افتضاحه و تا الان هم از خدا برای دشمنم هم بد نخواستم و تو زندگی خیلی سعی کردم دل کسی رو نشکنم نمی دونم چرا خدا با بچه می خواد از من امتحان پس بگیره چون مطمئنم قبول نمیشم.و ممکنه خدای نکرده یه روز دیگه هیچ کدومو قبول نداشته باشم.چون من این بچه رو با نذر و نیاز از خدا و امام علی گرفتم و هر روز از امام علی گله دارم که اگه نمی تونستی بچه ی سالم به من بدی اصلا نمیدادی.

تمام دنیام آقاییه و دو تا دوخملام

من پسرم کم شنوایی متوسطه از هردوگوش داره سمعک گرفتم براش اما یکسری از علایم اوتیسم داره کلینیک ذهن زیبا بردمش دکتر علیزاده. همش 10دقیقه هم ویزیت نشد گفت فقط مشکوکه باید کاردرمانی و گفتاردرمانی بره دکتر اشرفی متخصص مغزواعصاب بردمش نوار مغز نرمال ازمایشات خونیذفقط کم خونی ام ارای هم مشکلی نبود کار کلیشه فقط بازی کردن با انگشتان دستش دیگه کار تکراری نداره بازی با اسباب بازی نمیکنه مگر بازی پازلی یا هوشی باشه علاقه داره عاشق بیرون رفتنه مخصوصا پارک. و خونه بازی تو جمع اصلا اذیت نمیکنه خوابش عمیقه و خوبه غذام همه چی میخوره وشکمویه تو دسشویی میبرم کاراشو میکنه قشنگ و میشورمش عاشق اب بازیه اما ....

ارتباط چشمی ضعیف واکنش به اسم 50درصد ارتباط با بچه ها ضعیف اما باادم بزرگا خوبه

ببخشید این سوال رو می پرسم شاید خیلی جواب داده باشی پسرت چند سالشه و کجا بردی برای تشخیص .منم به دکت ...

عزیزم پسر من ۲سال ۴ماهشه..من یه مرکز طیف اتیسم بردم که زیر نظر بهزیستی بود...تشخیصشون ارجعیت داره به تمام روان پزشک ها....

خدا را شکر عزیزم، خودتون که میگید کلیشه هاش به ندرته، وقتی میگن کلیشه که هر روز باشه و مانع از فعالی ...

من خودم جلو کلیشه هاشو میگیرم..ببینم مثلا رفت و امد بی هدف داره زود سرگرمش میکنم..اره عزیزم..میگه اپراکسی خفیف بشه به گفتار خوب میرسه..پسر من خیلی از حروف نمیتونه تلفظ کنه

برای گفتار اولیه شما ها چی کار کردید.شاید چون حرف نمیزنه فکر میکنیم درکش از محیط کمه

عزیزم گفتار درمان میره...خودم زیاد کار میکنم.اول باید درک بچه بهتر بشه تا تبدیل به گفتار بشه.شما زیاد رو درک کار کن.

2706