2733
2734
عنوان

کودکی با نشانه های اوتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2442765 بازدید | 51259 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خانوما اوتیسم اصلا وحشتناک نیس که فرار کنیم ازش...

اوتیسم شدید وخفیف داره اون چیزیکه تو نت هس شدیدش هس...

ولی اوتیسم خفیف براحتی با اموزش درمان میشه..

من دارم زندگی عادی میکنم اما چندتا علایم اوتیسم تو خودم میبینم...

اخه گفتی نقص توجه بخاطر همون گفتم که بقیه هم اینجا تقریبا همین علائمو دارن... میدونی اینجا بچه ها م ...

بله درسته. حقیقتش نمیدونستم شبهه اوتیسم یک کلمه با بار تجربی و علمیه. یه وقتایی به چشمم خورده ولی درمورد پسرم از خودم گفتم منظورم این بود که کمی توجهش پایینه ولی معمولا توجه داره و گفتارش ضعیفه. ولی خیلی کوچولوعه ۲۲ماهشه گفتاردرمانی هم میبرمش مهد هم‌میره تاحالا بهم نگفتن مشکل جدی داره فقط مساله گفتارش هست که بخش زیادیش ارثیه و ما تو خونوادمون زیاد داشتیم. و عدم توجهش به المنت صدای اموزشی چون بازیگوشه و تو فضاهایی که چند المنت باشه مثل موسیقی توپ رنگ و اسباب بازی دیگه توجهش به صدا کم میشه مثل اکثر پسربچه های دیگه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731
بله درسته. حقیقتش نمیدونستم شبهه اوتیسم یک کلمه با بار تجربی و علمیه. از خودم گفتم منظورم این بود که ...

چی بگم.....انشاله ک مسائله گفتارش هم حل میشه عزیز جان..

اگه ارثیه نگران نباش.بهتره اون شربت رو هم بی دلیل ب بچه ندی بلخره عوارض دارن....

چی بگم.....انشاله ک مسائله گفتارش هم حل میشه عزیز جان.. اگه ارثیه نگران نباش.بهتره اون شربت رو هم ب ...

ممنون انشالله همه بچه ها سلامت باشن. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ممکنه ماساژ دهانی رو ب منم بگی.ممنون

با یه گوش پاک 

داخل ذهن بچه جایی که لپ هست رو به صورت دورانی ماساژ میدی؛ هر لپ ۳۰ ثانیه

فاصله بین دندون ها و لب رو ماساژ میدی فک بالا و پایین هر کدوم ۳۰ ثانیه

سقف دهان رو ماساژ میدی؛ ۳۰ ثانیه

روی زبون رو هم ۳۰ ثانیه ماساژ میدی

2706