2777
2789
عنوان

کودکی با نشانه های اوتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2498677 بازدید | 51690 پست
سلام بر همگی دوستان من دو هفته ای میشه یه سری بازی که واسه بالا بردن تمرکز و توجه میشه دارم تو خونه ...

آره عزیزم، کاردرمانی برای افزایش توجه و تمرکز و دستورپذیری هست، میتونه خیلی مفید باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بر همگی دوستان من دو هفته ای میشه یه سری بازی که واسه بالا بردن تمرکز و توجه میشه دارم تو خونه ...

عزیزم پسر من از من حرف شنوی نداره واسه تمرین.ولی  از گفتار و کاردرمانش عالی حرف شنوی داره..همه بچه ها همینن.

عزیزانم توسان جان،بست لیدی یا بقیه عزیزان زیر ۳ سال لطف کنید بیایید از پیشرفتهای کوچولوهاتون بگید یا ...

گلم من دخترم ارنباط چشمی اش با همه عالی شده، واکنش به اسمش بعضی وقتها خیلی خوبه، گاهی کم میشه، دایره لغاتش داره بیشتر میشه، منتها بیشتر کلمات را نصفه میگه، تمرکز و توجه اش خودم هنوز فکر میکنم پایینه، نمیدونم حالا من روش خیلی حساس شدم یا طبیعیه واقعا نمیدونم، همسن دخترم هم دور و برم نیست که مقایسه کنم دستم بیاد

پسر من کلمه گفتنش خیلی خوب شده حدود صد تا میگه ولی شده کلمه ناقصم بگه.ارتباط چشمیش که من راضیم ازش.واکنش به اسمش تو خونه عالیه ولی توی جمع هفتاد درصده.دو روزه وقتی لوس میشه روی نوک پا یکم راه میره.بیشتر این حالتش زمانی که یکی میاد و خیلی ذوق میکنه هستش که خیلی نگرانم کرده.اگر تاده روز ادامه بده حتما میبرمش پیش پیشیاره.ولی بقیه رفتاراش طبیعیه.خوب بازی میکنه با اسباب بازیاش یعنی اصلا ندیدم بچرخونه.عاشق خواهرشه.اطرافیانو قشنگ با اسم کوچیک میشناسه و صدا میکنه.ولی آخه این نوک پا راه رفتن من نمیدونم دیگه از کجا اومد😥دقیقا زمانی که داشت خیالم راحت میشد

ببخشید متوجه نمیشم تمرکز و توجه یعنی چی؟

باور کن خودمم نمیدونم درست؛ شاید هم توجه تمرکزش خوبه، شایدیکم درکش پایین تر از سنشه من اینجوری فکر میکنم، من با بچگی های پسرم که مقایسه میکنم به نظرم میاد پسرم فرزتررو هوشیارتر بود، پسرت فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه عزیزم، صد تا کلمه عالیه واسه سنش، به نظرم الکی تو این تاپیک موندید

باور کن خودمم نمیدونم درست؛ شاید هم توجه تمرکزش خوبه، شایدیکم درکش پایین تر از سنشه من اینجوری فکر م ...

اها بعضی وقتها به حرف های من بیتوجهی میکنه، مثلا میگم بیا نمیاد، واسه همین میگم توجه نداره، دستورپذیری داره ها ولی بهضی وقتها محل نمیده انگار متوجه نمیشه یا انگار نمیفهمه، نمیدونم چجوریه ، کلا گیج شدم، چون مثلا بهش میگم برو گردو بیار میره از تو اتاق میاره، ولی بعضی وقتها میگم بیا نمیاد واسه همین میگم توجه اش کم هست

ما حدودا ماهی یک تومان هزینه کاردرمانی و گفتار درمانی پسرم میکنیم.خیلی دلم میخواد کلاس بیشتری ببرم م ...

عزیزم خودتون ماساژ بدین ،با ترکیب روغن زیتون،بادام تلخ و سیاه دانه ، البته منم تازه سه هفته است ،که فهمیدم پسرم تو طبقه ولی از همون روزای اول ماساژو شروع کردم ،به خودمم آرامش میده 

اها بعضی وقتها به حرف های من بیتوجهی میکنه، مثلا میگم بیا نمیاد، واسه همین میگم توجه نداره، دستورپذی ...

من پیج یه گفتار درمانو دارم برای شناخت درک بچه دوساله گفته بود چیزی که غیره عرفه ازش بخواهید ببینید انجام میده یا نه .اصلا هم اشاره نکنید .مثلا بهش بگو برو در و بوس کن.اینطوری درکشو چک کنید.الان میگید برو گردو بیار عالیه.این یعنی متوجه میشه حرفاتونو.شاید تنبلی میکنه

عزیزم خودتون ماساژ بدین ،با ترکیب روغن زیتون،بادام تلخ و سیاه دانه ، البته منم تازه سه هفته است ،که ...

سلام عزيزم

ميشه يكم توضيح بدي دقيقا چه اتفاقي واسه پسرتون افتاذ؟؟

يعني ار اول همه چيش اوكي بود؟؟

كي شروع به كلمه گفتن كرد؟؟

2801