2737
2734
عنوان

کودکی با نشانه های اوتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2414809 بازدید | 51186 پست
اینقدر نگران این موضوع نباش حل میشه 😊پسر من نداشت اصلا الان اینقدر ارتباط چشمی داره از اون ور بوم ا ...

عزیزم نداشت یعنی چطور؟

پسر منم ارتباط چشمیش خیلی کمالبته گاهی عالیه در هفته یکی دو روز خیلیییییییی کم میشه دارم دیوونه میشم...

سلام

استیکر بچسبون بین ابروهات.

وسیله ای میخوای بهش بدی یا خوراکی بگیر بین ابروهات تا نگاه کنه.

من با خمیر پاتی شکلی به حالت علامت بی نهایت درست میکردم مثل عینک میشد میزدم چشمم خیلی خوشش اومد.

عینک فانتزی هم میشه ولی من نگرفتم گفتم شاید بترسه.

دستت رو مثل دوربین حلقه کن بزار رو چشت و برو جلو نگاه کنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رو پتو بزارین بچه رو بکشین طوری که رو به روی شما باشه هی براش ادا دربیارین تا نگاتون کنه من به پسرم میگفتم به من نگا کن نگا نمیکرد منم نمیکشیدم پتو رو مجبور میشد نگا کنه.

تو همین تایپیک خوندم از پشت سر بچه با قطره چکون آب بریزین رو گردنش پسرم برمیگشت تو جشام نگا میکرد

عزیزم نداشت یعنی چطور؟ پسر منم ارتباط چشمیش خیلی کمالبته گاهی عالیه در هفته یکی دو روز خیلیییییییی ...

نگا نمیکرد حتی وقتی باهش بازی میکردم یا وقتی بهش شیر میدادم مدام با لباسم یه گردنبندم ور میرفت.

یه بار که به یکی نگا میکرد ذوووووق میکردیم

گفتار درمانش اینا هر کار میکردن نگا نمیکرد

اما الان کامل شده یه کار اشتباهی هم میخواد انجام بده بگن نکن میره زل میزنه تو چشاشون یه لبخندم میزنه کم کم فضولیش رو انجام میده

2728
دیروز دخترم تو یه مهمونی رودرواسی دار وحشت کرد یه کارایی میکرد موهامو میکشید تو سرم میزد ازونطرف هم ...

برا بال بال سه پارچه از زبر به نرم رو تمام بدنش بکش

دستا پاها شکم پشت

از بالا به پایین، دستها رو بیش تر بکش مثلا بقیه بدن ده بار دستها بیست بار هم پشت دست هم داخل دست

اول همه بدن رو با زبر بکش بعد با نرم تر بعدم که پارچه نرم نرم مثلا پولیش

نگهداری حسی فک کنم چهار ساعته

روزی سه بار به فاصله چهار ساعت انجام بده

عزیزم نداشت یعنی چطور؟ پسر منم ارتباط چشمیش خیلی کمالبته گاهی عالیه در هفته یکی دو روز خیلیییییییی ...

سلام بچه من 13 روزشه خیلی ارومه و فقط برا شیر گریه میکنه 

بنظرت مشکلی داره ؟ چشماشم خوب متوجه ما نمیشه

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
سلام عزیزم ما یک پسر ده ساله تو فامیل با مشکل اوتیسم داریم خوب حرف نمیزنه. بازی های تکراری و یکنواخت ...

چ طوری زود بفهمیم مثلا الان دختری ۸ ماهه دارم میشه بفهمم اوتیسم داره یا نه؟

2740

مامانای مهربوووون برای صبوووری دل شما و همسرانتون و برای پیشرفت فرشته های نازنینتون چه دختر چه پسر دعااااا میکنم .

قوربون دلای شما بشم امیدتون به خدا رو از دست ندین و امروز که روز وفات حضرت زینبه صبر زینبی براتون ارزو میکنم .

و ان شاءالله به زودی همگی تون میاین میگین کوچولوهاتون حالشون خوووب خوووب شده .امیدوار باااشین خدای مهربون  بهتون نیرو میده 

خواهرزاده من هم اصلا رفتار طبیعی نداره و خواهرم چیزی نمیگه که مشکلش چیه و میریزه تو خودش از هیچ راهی نشده  بفهمیم مشکل پسرش چیه برای   اون هم دعا کنید که عادی رفتار کنه و به زودی بتونه خووب صحبت کنه 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
سلام استیکر بچسبون بین ابروهات. وسیله ای میخوای بهش بدی یا خوراکی بگیر بین ابروهات تا نگاه کنه. م ...

يعني با اين تمرينا ارتباط چشميش كامل شد؟چقد عالي. 

من هم دارم بعضيعاشو انجام ميدم و به نظرم موثره البته با خودمون ارتباط چشميش عالي شده ولي با غريبه ها نه هنوز. الان تو تعطيلات با خانواده خودم و همسرم اومديم مسافرت و با هممون واقعا ارتباط چشميش خيلي خوبه حتا زل زل هم نگاه ميكنه ولي وقتي ميبريمش بيرون به غريبه ها نگاه نميكنه. 

2706