2737
2734

شوهرم‌مننژیت حاد گرفته ریه هاش پر از عفونته...پیش فوق تخصص رفته دارو میخوره ولی هنوز تنگی نفس داره...

کسی از طب سنتی نتیجه گرفته؟ چه غذاهایی خوبه براش درست کنم؟؟دوهفته ست پختنی وسوپ میپزم براش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسی ببخشیدمن وایتکس استفاده کردم چند ماهه تنگی نفس گرفتم هنوز خوب نشده ممکن اینم از ریه باشه

معبودم ... 🤲ای راهگشا در تاریکی ها...با کلید اجابتت ...قفل های درونم را باز کن...با تو که باشم، در جاده های تردید،...دستان توانای تو را میبینم ...قلبم در آسمان عشقت ...به پرواز در می آید واز شراب شیرین عرفانت مینوشم ..با تو در آغوش کرامتت ...ساکن میشوم ...با تو هیچ جاده ی پر پیچ و خمی وجود ندارد ...با تو دلم به عطر یاس های برکتت معطر میشود ...تو در جاده های خشکسالی ...تشنگی ام را به برکت نگاهت سیراب میکنی ...خدایا ! هر لحظه شکرت که کنارم هستی و مرا به غیر از خود وا نمیگذاری .

بنظرم خطر ناکه داروهاشو مصرف کنه سر ساعت.طب سنتی (درسشو خوندم رشته ام بود)برای سرما خوردگی و اینچیزا هست نه این بیماری های حساس

برای نابودی خواهر شوهرام صلواااات بلند.
2738
واقعا؟  اخه میگفتن لبنیات نخوره...سیر تو سوپش میریزم همش

عزیزم این نسخه دکتر سنتی معروفی هست که من ساده به شما دادم! ولی باز نمیدونم اگه بهتون گفتن لبنیات نخورن!!

دیدم رو عوض کردم خدا کمکم باش🤗آمین🤲
اره دیگه گلم..اذیت شدی از بوش

من دونه های هل سبز میخورم تنگی نفسم بند میاد خیلی خوبه

معبودم ... 🤲ای راهگشا در تاریکی ها...با کلید اجابتت ...قفل های درونم را باز کن...با تو که باشم، در جاده های تردید،...دستان توانای تو را میبینم ...قلبم در آسمان عشقت ...به پرواز در می آید واز شراب شیرین عرفانت مینوشم ..با تو در آغوش کرامتت ...ساکن میشوم ...با تو هیچ جاده ی پر پیچ و خمی وجود ندارد ...با تو دلم به عطر یاس های برکتت معطر میشود ...تو در جاده های خشکسالی ...تشنگی ام را به برکت نگاهت سیراب میکنی ...خدایا ! هر لحظه شکرت که کنارم هستی و مرا به غیر از خود وا نمیگذاری .
2706