2752
2734
عنوان

همورویید و درمان باعسل

991 بازدید | 26 پست
بعد از زایمانم دچارهمورویید شدم دردش واقعا وحشتناکه , از پمادانتی هموروییداستفاده کردم فایده نداشت تااینکه عسل گذاشتم دوبار که گذاشتموغذاهای مسهل استفاده کردم خداروشکر امروز معدم کار کرد و دردش خیلی بهترشد خانومایی که این مشکلو دارن حتما این روشو بکار بگیرن نتیجه خوبی داره اگه کسی بهش بگین چون این درد واقعاوحشتناکه
خدایا! ای که به تو بی نیاز شوند و از تو بی نیاز نباشند، به تو رو آورند و از تو رو بر نتابند، از سر شور و شوق،آهنگ تو کرده ام و با دلی مطمئن، به تو امید بسته ام تمنای من از تو هر چند زیاده باشد، در برابر غنای تو ناچیز و اندک است، که دست عطایت از هر دستی گشاده تر و برتر است...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پماد مقعد رکتول کاملا گیاهیه و حتی تو بارداری هم میشه مصرف کرد اینم خیلی عالیه از داروخانه ها میشه تهیه کرد
یا عباس بن علی! یا کاشف الکرب عن وجه الحسین..... اکشف کربی بحق اخیک الحسین ای کسی که غم و اندوه را از چهره حسین(ع) زدودی....... غم و اندوه من را نیز برطرف فرما
بچه ها من رفتم دکتربهارمحجوبی،گفتم حتمامیگه عمل،ولی بهم یه رژیم دادگفت اگه با این دیگه راحت رفتی دستشویی ک ب سلامت!!اگه نه بیا 20سانت آخرروده توببینم مشکل چیه!!گفتم خب اون زاءده چی؟؟گفت اون هست دیگه!!
زهرا جون عمل خوب نیست توی خیلیا بی اختیاری دفع میاره
یا عباس بن علی! یا کاشف الکرب عن وجه الحسین..... اکشف کربی بحق اخیک الحسین ای کسی که غم و اندوه را از چهره حسین(ع) زدودی....... غم و اندوه من را نیز برطرف فرما
ولی هروقت دردش شروع شد حتما موقع اجابت مزاج اونجا رو چرب کنید
فاطمه جان من ازعملللللل مث ... میترسم وخوشحالم ک نگفت عمل،ولی این زایده مشکلسازنمیشه بعدا؟؟برای بارداری های بعدم؟؟؟ متاسفانه ما ژنتیکی وراثی انگارروده هامون تنبله...
آرمیتا جان هیچوقت کامل خوب نمیشه
دوستان تا.کی طول میکشه خوب شه؟
خدایا! ای که به تو بی نیاز شوند و از تو بی نیاز نباشند، به تو رو آورند و از تو رو بر نتابند، از سر شور و شوق،آهنگ تو کرده ام و با دلی مطمئن، به تو امید بسته ام تمنای من از تو هر چند زیاده باشد، در برابر غنای تو ناچیز و اندک است، که دست عطایت از هر دستی گشاده تر و برتر است...