2733
2734

دوستان کسایی که اطلاعات از کلاسای چرتکه دارن بیان لطفا..

چطورن؟ اگه بچه تونو گذاشتین راضی هستین؟

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه اینکه بچه خودش علاقه داشته باشه و بتونه باهاش به جایی برسه...در غیر این صورت مثل تمام اطرافیان بعد از پنج  ترم بچه دیگه نمیره

جهان سوم جایی نیست که از نظر اقتصادی و سیاسی و اجتماعی، از بقیه ی کشور های اروپایی و آمریکایی عقب باشه...جهان سوم جایی هست که دختر ۱۵-۱۶ ساله، میشینه توی کافه ی پر دود و دمه و سیگار میشه و فکر می‌کنه چه کار شاقی انجام داده...
2728
من گذاشتم تا آخر هم رفت گرید ۲ رو گرفت راضی بودم ولی کارش سنگین هست یعنی بچه باید علاقه داشته باشه و ...

از چه سنی گذاشتی !؟

پسرم ۷سال و نیمه شه 

کلاس دوم رو تموم کرده

به نظرت برای کلاس سوم یا بالاتر فایده ای داره چرتکه!؟

اگر چرتکه می خواهی بزاری دقت کن یوسی مس باشه  چون بقیه کپی برداری از این روش هستن و یه تفاوت هایی داره مثلا تو چرتکه ایرانی اعشار یاد نمی دن ولی تو یوسی مس داره برای تقویت هوش بچه ها خوبه و یه جورای تو درس هم کمک می کنه دقت دیداری و شنیداری و انجام محاسباتش ون خیلی بالا میره من با بچه‌م  بیرون می رم خیلی زودتر از فروشنده که بخواهد با ماشین حساب حساب کنه جواب رو بدست میاره

از چه سنی گذاشتی !؟ پسرم ۷سال و نیمه شه  کلاس دوم رو تموم کرده به نظرت برای کلاس سوم یا بالا ...

من شش سالگی شروع کرد،نمیدونم ولی تقویت می کنه نیمکره چپ و راست بچه ها باهم و به یک اندازه فعال بشه 

اگر چرتکه می خواهی بزاری دقت کن یوسی مس باشه  چون بقیه کپی برداری از این روش هستن و یه تفاوت ها ...

عزیزم از چند سالگی گذاشتین بچه تونو؟

خدا حفظش کنه...

و اینکه چقدر طول کشیده؟

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2740
من شش سالگی شروع کرد،نمیدونم ولی تقویت می کنه نیمکره چپ و راست بچه ها باهم و به یک اندازه فعال بشه&n ...

حالا بنظرتون چرتکه خوبه یا شطرنج؟

تو یوسی مس بچه ها ضرب تقسیم جمع تقریق های چند رقمی رو راحت حل می کنن اعداد اعشار  و جذر هم یاد میگیرن من تو مدرسه هیچ مشکلی تو این مسائل با بچه ام نداشتم و میدیم بچه پنجم و ششم مشکل جدول ضرب دارن ،اون وقت بچه های یوسی مس ضرب و تقسیم چند رقمی رو ذهنی انجام میدن

عزیزم از چند سالگی گذاشتین بچه تونو؟ خدا حفظش کنه... و اینکه چقدر طول کشیده؟

مممنونم عزیزم گفتم۶ سالگی تا کلاس چهارم طول کشید بعد از اون هم یه دوره برای مسابقات شرکت کرد ولی چون استرس امتحان رو داشت امتحان رو شرکت نکرد تا گرید 2 خواند

مممنونم عزیزم گفتم۶ سالگی تا کلاس چهارم طول کشید بعد از اون هم یه دوره برای مسابقات شرکت کرد ولی چون ...

یه مشورتی هم باهاتون میشه بکنم؟

گلم پسرم تازه ۵ سالش شده.

جمع های ساده رو بهش یاد داده بودم.

ولی امروز دیدم خودش داره واسه خودش هی سوال طرح میکنه‌ حتی ۳ رقمیااااا رو.

مثلا میگفت ۱۷۵ بعلاوه ۲۰۰ میشه  ۳۷۵  !!

شوکه شدم واقعا.. 

بنظرتون چرتکه خوبه واسش؟

چرا بد باشه اگر علاقه داشته باشه حتما موفق میشه ،البته کلاس های دیگه ای هم هستنکه می توانه خوب باشه براش مثل کانگورو منتها اون برای بچه های بزرگتر هست مهارت حل مسائله تو این بچه بیشتر میشه منم بچه ام از چهار سالگی یه دوره تو یه مهد روخوانی قرآن رفت پنج سالگی می توانست هم قرآن هم کتاب های ساده رو با کمک من بخوانه خیلی کارا میشه کرد برای بچه های که استعداد دارن من پسرم حافظه شنیداری ش از همون اول خوب بود این رو از اونجایی متوجه شدم که وقتی یه شماره رو می گرفتم از روی صدای دکمه تلفن تشخیص میداد من باچه کسی تماس گرفتم

چرا بد باشه اگر علاقه داشته باشه حتما موفق میشه ،البته کلاس های دیگه ای هم هستنکه می توانه خوب باشه ...

ماشالله بهش. خدا حفظش کنه‌

ممنون از راهنماییت گلم