2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خودم پیروزی هستم 

نیروهایی هم جزو پیروزیه و البته گرون ترین محله تو پیروزی 

ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید بنویسید که اندوه بشر بسیار است....،💔                                                  اگه توهم عاشق امام حسینی پس بیخیال همه تفاوتا منو تو یه اشتراک بزرگ داریم دوست من🙂❤️

نیرو هوایی.هم خلوت تره هم مردمش با فرهنگ ترن

معبودم ... 🤲ای راهگشا در تاریکی ها...با کلید اجابتت ...قفل های درونم را باز کن...با تو که باشم، در جاده های تردید،...دستان توانای تو را میبینم ...قلبم در آسمان عشقت ...به پرواز در می آید واز شراب شیرین عرفانت مینوشم ..با تو در آغوش کرامتت ...ساکن میشوم ...با تو هیچ جاده ی پر پیچ و خمی وجود ندارد ...با تو دلم به عطر یاس های برکتت معطر میشود ...تو در جاده های خشکسالی ...تشنگی ام را به برکت نگاهت سیراب میکنی ...خدایا ! هر لحظه شکرت که کنارم هستی و مرا به غیر از خود وا نمیگذاری .
2740

حالا چرا اونور میخای بری من کلامم بیفته شرق تهران نمیرم از هیچیش خوشم نمیاد کلا سمت شرق نمیریم یکی دوبار که کار پیش اومده اون سمتی اومدیم دلم گرفته گفتم اینجا کجاس دیگه 

نظرم رو دادم 

کسی ریپ نزنه هرکی نظری داره درمورد هرجایی 

خدایا شکرت
حالا چرا اونور میخای بری من کلامم بیفته شرق تهران نمیرم از هیچیش خوشم نمیاد کلا سمت شرق نمیریم یکی د ...

نه میخوام وضع زندگی یه بنده خدایی رو بسنجم 

وگزنه ما خونمون اونجا ها نیست

چه کنم چرخ فلک کرده مرا از تو جدا من چه جورابی بپوشم که دهد بوی تورا
2706