2733
2739

دخترم حدود ی هفته هس ک یبوسته یعنی شاید دو روزی ی بار مث پشکل بود دسشوییش از دیشب هر چی زور میزد هیچی نمیومد خودم ببخشید انگشت زدم داخلش ی کم براش در اوردم اما نذاشت و انگاری مقعدش زخم شد امروز کلا بی حاله هر چی ک فکر کنید بهش دادم اما نیترسه بشینه پی پی کنه تا میخاد بیاد بلتد میشه یا اگه وایساده فوری میشینه یا میخوابه ک نیاد بگید چیکارش کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😐😐نکن خواهرم صدمه میزنی به بچه

اگه خیلی اذیته شیاف گلیسیرین بذار راحت شه 

یا بیزاکودیل ۵ هم فک کنم خوب باشه براش از داروخونه بپرس 

بعدم غذاهای ملین بده

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738
😐😐نکن خواهرم صدمه میزنی به بچه اگه خیلی اذیته شیاف گلیسیرین بذار راحت شه  یا بیزاکودیل ۵ هم ...

همه چی بهش دادم از داروخونه هم براش گرفتم ولی چه کنم میترسه با اینکار منم بیشتر میترسه نمیدونم چیکار کنم 

من توی سفر با پسرم همین مشکل رو دارم. شربت سی لاکس بده. مقعدشو چرب کن با روغن زیتون . و پماد آنتی هموروئید باریج اسانس، یکی دو بار استفاده کن تا مدفوع و مقعد رو نرم کنه، دردش نیاد و راحت دفع کنه. بعد هر رووووز بهش هندونه و طالبی بده تا شکمش روان باشه. 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

تا میتونی بهش انجیر خیس شده و کیوی بده

اولش خیلی باید درد بکشه،بعد راحت میشه

ولی دکتر پسر من میگفت هر طوری شده باید روزی یه بار پیپی کنن ،الان فصل توت فرنگی و زردآلو هست

تو دستگاه میکس کن و بده ،ایشالله درست میشه🌹

روعن زیتون دادم شربت انجیر هم دادم مشکلش اینه میترسه زور بزنه

پسر منم از ترس خودشو نگه میداشت. تنها چاره اش همون پماد آنتی هموروئید بود. یه لحظه بزن توی مقعدش بعد راحت میشه. یکی دو روز استفاده کن خوب میشه

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.