2733
2734

خانواده همسرم بچه هاشون همسن بچه های منن هر چی بخوان فراهمه ما هم در حد توانمون براشون فراهم میکنیم ولی ن مثل اونا همش ناراحت بچه هامم و میگم مادر خوبی نیستم و گناه دارن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چی کم میزاری براشون؟ 

همینکه حسرت نداشته باشن خوبه 

همه چیم نباید فراهم با‌شه 

به نام خداوند رنگین کمان🌈                                       این اکانت از تاریخ 26/11/1401 دست منه و همه تاپیکارو گردن میگیرم...                                                                                     
انقد که اخلاق مهمه و اثر داره پول نداره  از من بشنو

مثلا دختر من خیلی اجتماعی و سر زبون داره ولی مال خواهر شوهرم معمولی ولی ب واسطه پول پدرش پر مدعا ..ی چیز جدید براش میگیرن بهم میریزم احساس میکنم با من در رقابتن 

2740

من‌ به خاطر همین چیزهاست که همیشه میگم حتما باید وضع مالی خوب باشه بعد آدم‌بچه بیاره پول واقعا خیلی مهم 

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
چی کم میزاری براشون؟  همینکه حسرت نداشته باشن خوبه  همه چیم نباید فراهم با‌شه

ز لحاظ لباس  خودم خیاطم همیشه بهترینها تن خودمو بچه هام هست با کمترین هرینه لباسای آنچنانی ولی میبینم ایقد پز میده ب دخترم بخاطر وسایلش و پول پدرش ناراحتم میکنه یا مثلا جلوی من ایقد ناز دخترشونو میکشن من عذاب وجدان میگیرم ک چرا من اینطور نیستم ولی میدونم ک ب دخترم حسادت میکنن بخاطر رفتارش و اجتماعی بودنش 

حداقل در حد یه رفاه معمولی واسشون امکانات فراهم میکنین ؟

بله از لحاظ لباس و و اسباب بازی و خوراکی تا حد تپانمون فراهمه ولی خب ن اونطوری ک دوس دارن مثلا میگم ماش فلان چیزو داشتیم کاش اونجا میرفتیم و ....

بله از لحاظ لباس و و اسباب بازی و خوراکی تا حد تپانمون فراهمه ولی خب ن اونطوری ک دوس دارن مثلا میگم ...

بچه ها خب کنجکاون و دوست دارن چیزای زیادی تجربه کنن 

ناراحت نباشید اگه یک رفاه معقول رو براشون فراهم میکنین 

Stay away . There's nothing new here.Coincé amoureux de la plage de Marseille.INTJ.Dental student
ز لحاظ لباس  خودم خیاطم همیشه بهترینها تن خودمو بچه هام هست با کمترین هرینه لباسای آنچنانی ولی ...

تو ام قربون صدقه دخترت برو

لوسش نکن اما 

اشکال نداره بچت حسرت نداشته باشه همین خوبه 

به نام خداوند رنگین کمان🌈                                       این اکانت از تاریخ 26/11/1401 دست منه و همه تاپیکارو گردن میگیرم...                                                                                     
2706