2733
2734
عنوان

احساس میکنم واسه بچه هام کم‌میزارم عذاب وجدان دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 42 پست
تو ام قربون صدقه دخترت برو لوسش نکن اما  اشکال نداره بچت حسرت نداشته باشه همین خوبه

اره سعی میکنم بوسش میکنم بغلش میکنم گهگاه باهم میریم بستنی فروشی و بازار ولی خب گاهی اوقات هم بچه ها اذیت میکنم سرشون داد میزنم عذاب وجدان میگیرم بعدش 

من‌ به خاطر همین چیزهاست که همیشه میگم حتما باید وضع مالی خوب باشه بعد آدم‌بچه بیاره پول واقعا خیلی ...

شما هر چه قدر هم وضع مالیت خوب باشه بازم از تو پولدار تر هست 

وقتی بتونی برای بچه رفاه منطقی فراهم کنی کافیه 

تاکید میکنم رفاه منطقی نه مثلا گوشی آیفون ۱۳برای بچه ۶ساله 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اره سعی میکنم بوسش میکنم بغلش میکنم گهگاه باهم میریم بستنی فروشی و بازار ولی خب گاهی اوقات هم بچه ها ...

سعی کن کنترل کنی گناه داره... 

دعواش بکن اما داد نزن 

اشکال نداره حالا پیش میاد 

به نام خداوند رنگین کمان🌈                                       این اکانت از تاریخ 26/11/1401 دست منه و همه تاپیکارو گردن میگیرم...                                                                                     

عزیزم بچه لوس بار میاد . اینکه هرچی گفت بگی چشم هرچیزی اندازه داره به بچت یاد بده بین دو تا چیز یک وسیله رو انتخاب کنه حتی اگه تاجر کشور باشی نباید اون دو چیز رو براش فراهم کنی یاد بده بهش 

من خیلی چیزا راجب تو می دونم: ۱-یک انسانی👩🏻‍🦰 ۲-داری اینو می خونی 👩🏻 ۳-الان بیداری🙂 ۴-وقتی زبونتو میاری بیرون نمی تونی بگی «ژ» 😋 ۵-الان امتحان کردی 😅 ۷-الان خندیدی😂 ۸-اصلا متوجه نشدی که شماره «۶»رو جا انداختم 🖍 9-رفتی چک کردی ✏️ ۱٠-دوباره خندیدی😅 ۱۱-نفهمیدی یه شماره رو دوبار نوشتم ✌🏻 ۱۲-رفتی چک کردی و پیداش نکردی 🤦🏻‍♀️ ۱۳-دوباره خندیدی😅 ️ ميگم مر30 به زبون رو30 بهش بر30 با كمپر30 آخه نف30 نگي به ک30 منو ميبو30 ؟ اگه نبو30 خيلي لو30 اگه ببو30 خيلي ملو30 حالا ميبو30؟ 😂😂😂😂️ 
2731
ز لحاظ لباس  خودم خیاطم همیشه بهترینها تن خودمو بچه هام هست با کمترین هرینه لباسای آنچنانی ولی ...

همین شرایطوبچه های یکی ازخاله هام داشتن مامانم برااینکه مااذیت نشیم رفت وآمدوکمترکرد

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
اره سعی میکنم بوسش میکنم بغلش میکنم گهگاه باهم میریم بستنی فروشی و بازار ولی خب گاهی اوقات هم بچه ها ...

عزیزم همه مامانا سر بچه هاشون داد میزنن 

این که عجیب نیست 

وقتی بچه خطایی میکنه باید تنبیه بشه وگرنه پیامد رفتار اشتباهش رو دریافت نمیکنه و این باعث میشه بعدا نتونه خوب و بد رو تشخیص بده 

مطمئن هم باش اونا جلو شما اونقدر قربون صدقه دخترشون میرن شاید تو خونه خودشون اوضاع اینجور نباشه

مثلا دختر من خیلی اجتماعی و سر زبون داره ولی مال خواهر شوهرم معمولی ولی ب واسطه پول پدرش پر مدعا ..ی ...

اصلااااا اینطور نیست و ابداااااا

والا خدا راشکر ما وضعمون  خوبه خواهر شوهرم اصلا.

انوقت پسر من حسرت بچه ی اونو داره از بس پدر و مادرش بهش محبت میکنن و از لحاظ روحی تامینه.

اونم اصلا دلش نمیخواد جای پسر من باشه

پسر منم امسال میره مدرسه.اما نتونستم غیرانتفاعی ثبت نامش کنم.چون بابت خرید خونه خیلی بدهکاریم.دلم میخواد میتونستم براش توضیح بدم بگم مامان جان شرمنده ،من بی خیال و بی مسولیت نیستم بخدا.خونه ای که خریدیم هم بخاطر آینده و رفاه خودته‌.البته خودش که چیزی متوجه نیست.در عوض بجای پول غیرانتفاعی میخوام براش دوچرخه قسطی بخرم.همین یه دونه بچه ست.اما بازم آدم نمیتونه برسونه

اگه ازتون برنمیاد، موردی نداره. چیزای خیلی مهم تری هست. درمورد تربیت کودک مطالعه داشته باشید، روی عزت نفسش، اعتماد بنفسش، مهارت نه گفتن، مسئولیت پذیریش و... جدی کار کنید. 

کیفیت امکانات رفاهی بعدا هم میتونه ارتقا پیدا کنه ولی مواردی که ذکر کردم چیزاییه که فقط شما میتونید بهشون بدید و هیچ کس نمیتونه ازشون بگیره. 

کافیه یه سرچ کنید تا کلی کتاب حرفه ای درمورد تربیت کودک پیدا کنید. پیشنهاد میکنم کتاب وضعیت آخر و ماندن در وضعیت آخر رو مطالعه کنید هم روی خودتون خیلی موثرخواهد بود هم میتونید موقع رفتار با بچه‌ها از نکاتش استفاده کنید. 

بخدا اگه بچه هات از لحاظ عاطفی و روانی سرشار از محبت و خیر از طرف پدر و مادرش باشن انقدر خوشحالن ک ن ...

من اره محبت میکنم چلی باباشون سخت میگیره بهشون محبت نمیکنه اونطوری ک باید دپسشون داره ولی میگه ن باید حساب ببره بچه هر چقدم باهاش صحبت میکنم حرف حرف خودشه