2737
2739

واقعا همیشه هرجا این سبک تبلیغاتو میبینم اینقدر تخیلی و غیرقابل هست با خودم میگم اصلا کسی هم وجود داره باور کنه ؟!

یا تبلیغاتی که از خود بازیگراشون میپرسن این محصولو استفاده کردی چجوری بود اونم میگه عالی و فلان و ... در صورتیکه همون طرف تو صدتا تبلیغ دیگه هم هست 😂🫠

الانم هربار این تبلیغو میبینم اینقدر مسخرس در حدی که طرف کامل مشخصه کرم زده و حتی گونه هاش رنگ داره که رژ گونه ای چیزی داره و با کلی ادیت 🫥 حتی اون تبلیغ دندونه هم عکس واقعی و حقیقی نیست 

همین تبلیغ پایین سایتو میگم

من باورنمیکنم☹️

هیچ نری درخواست دوستی نده چون می‌برمت توخصوصی بلای سرت میارم که اسم خودتم یادت بره😂🖕دوتاحرکت شیش و هشت روت پیاده میکنم.ازدرخواست دادن پشیمون بشی.ok?????? کماندوخطری هستم ولی به علت تاپیکهای زیاد و احتمال شناسایی شدن کاربری قبلیوترکوندم الان بااین کاربری درخدمتتونم😁😁‌. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همینو بگو😂😂😂 فقط صفحه رو پر کردن نکبتا

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️
2731

اینجا تنها تبلیغی که باور کردم و خرید کردم ازش کتاب بود

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍

ن همش الکیه

۵۰۴۰که یه دروغ بزرگگگگ بود

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2738

تو اکثر تیزرها و عکس های تبلیغاتی هدف باورپذیربودن نیست

بلکه با تاکید به تکنیک دیده شدن تلاش میکنن محصول رو جا بندازن

طوری که مثلا شما یه جایی که بری دوتا محصول ببینی این به نظرت اشنا میاد در حالی که باور نداری تبلیغاته درست باشه

ولی در اون لحظه اصلا به تبلیغاته فکر نمیکنی و فقط اشنایی داری باهاش در مقابل اون یکی محصول که ناشناخته س

نه اصلأ

جالبه خیلی از کشورا این قانونو گذاشتن هر بلاگر یا سلبریتی که ویدیوی از خودش پخش کرد توی فیلم حتماً قید کنه که من در این ویدیو میکاپ و آرایش دارم و  یا از فیل.تر و ادیت خاصی استفاده میکنم که مردم فریب نخورن و یا به جامعه کمبود زیبایی دروغی القا نشه:/

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️ 
2706