2733
2739
عنوان

دلم ازابجیم میگیره

218 بازدید | 9 پست

من خواهرمو خواهرزاده هامو خیلی دوست دارم ولی ابجیم یه حرفایی میزنه دلم ازش میگیره 

من یجایی که دامادمون معرفی کرد مقداری پول گذاشتم برای سرمایه گذاری (حالاچیه و کجا مهم نیست ) یه سوال داشتم زنگ زدم ابجیم پرسیدم گفت اگه ناراحتی بگم آرش پولتو بده  درصورتی که ازدامادمون پرسیدم کامل بهم توضیح داد

سری بعد میخواستن بیان خونمون گفتم ابجی چراهمیشه اینجا اخر وقت میاین همش چشم به راهیم گفت اگر بااومدنمون اذیت میشین دیگه نمیایم

من حق دارم از رفتاراش ناراحت شم ؟؟؟ خیلی دلم از حرفاش میگیره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر زبونش نیش داره

ولی خب شاید تو هم با کنایه حرف زدی

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2731
اگه منم مثل خودش حرف میزدم ناراحت نمیشدم امروز دوباره ازحرف زدنش گریم گرفت 

منم وقتی بهم بربخوره خیلی سرد میشم

من جات بودم یه مدت سرد میشدم باهاش

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2740