2733
2739

سلام دوستان دختر من 16سالشه و حدود یک سال و نیم هست صبح ناشتا یک چهارم لیو تریکسین میخوره الان آزمایش ها نشون میده که تیرویید مشکلی ندارن 

البته که برای قطع دارو پیش دکتر میبریمش اما میخواستم بپرسم آیا این قرص همیشگی هست یاقطع میشه و اصولاً چقدر بعد قرص قطع میشه 

اصلا معلوم نمیکنه گاهی تا اخر عمر باید مصرف شه گاهی قطع میشه

🌈خود را ضعیف و کم ندان تنها در این عالم ندان ، تو شاهکار خالقی تحقیر را باور نکن ، خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید ، پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن ، ما از خودی زخم میخوریم بند نفس یک تارموست ، تو از جنس ما نیستی یک شب به فقرم سر بزن ، مظلوم گر گشنه بوَد تیری خورد بر قلب من .👼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به این زودی ها قطع نمیشه من ۱۵ ساله دارم لووتیروکسین میخورم هنوز باید ادامه بدم تا وقتی آزمایش با قرص نرماله باید بخوره 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2728

من یه مدت که آزمایشم نرمال بود دکترم به صورت آزمایشی قطع کرد ببینه چطور میشه دوباره برگشت از نو بهم گفت داروتو بخور احتمالا به خاطر مصرف قرص نرمال نشون میده

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...

تا یک ساعت بعدش هیچی نخوره تا ۳ ساعت بعدش لبنیات و منابع کافیین و چای و سبوس نخوره. اینا تو اثربخشی قرص خیلی موثره.‌قطعم فقط با تشخیص متخصص غدد

میگی تحریم اثر نداره؟ چون عزیزت بیماری خاص نداره. میگی قانون دیه به نفع زنه؟ چون مجبور نشدی واسه قصاص قاتل دخترت پول جور کنی و دودستی تقدیم حضرت قاتل کنی. میگی قوانین به نفع زنه؟ چون اسیر دادگاه و طلاق نشدی. میگی قانون ارث حقه؟ چون‌ زن سرپرست خانوار نشدی. میگی قانون منع سقط جنین به نفع زناست؟ چون جنین بیماری نداشتی که مشمول سقط قانونی نشه. کلا شکمت پره و سواری، خبر از گرسنه و پیاده نداری. مثل یه مرغ خونگی عادت داری به خوردن و تخم گذاشتن. تو از پرواز و آسمون چه می فهمی؟؟
2740
یعنی چی دقیقا ، آخه الان آزمایش دخترم خوب بود 

خوب با قرص خوبه اگه قرص رو قطع کنه بهم میریزه پس باید همیشه قرص بخوره و هر ۶ ماه یه بار آزمایش بده

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
این قرص چاق می‌کنه مگه نه؟ یعنی ازمایشتون خوب بود و گذاشتید کنار؟

نه اتفاقا لاغر میکنه. چون کم کاری تیروئید باعث چاقی میشه ولی وقتی کنترل شه سوخت و ساز بدنم نرمال میشه. 

اره ازمایشم خوب شده بود سر خود ول کردم یه ماه بعد که آزمایش دادم خیلی اومده بود بالا. 

2706